Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élesszem újra a beszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élesszem újra a beszélgetést chaten a kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés
Végzősök vagyunk, még előző év végén ráírtam mert közösen vizsgáztunk hogy milyen lett neki stb. Megbeszéltük és a végén elfogyott a téma és annyit válaszoltam neki arra amit írt hogy így van vagy így igaz és itt lezáródott a beszélgetés. Nem akarok feltűnően ráírni hogy heló amúgy itt vagyok mert lehet már barátja van. De nem is feltétlen akarok vele egyből kapcsolatot csak megismerni kicsit jobban. Mindketten visszahúzódok vagyunk és egy suliba is járunk szóval ez így még rosszabb.
2023. okt. 30. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érettségi után próbáld meg, hiszen akkor óriási teher szakad le az ember válláról.
2023. okt. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Irjál neki, közös tanulás, vagy csak kezdj e vele beszélgetni, hogy mit szeret mit szokott csinálni, ismerd meg jobban
2023. okt. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát de az nagyon cringe hogy egyik pillanatról a másikra ráírok hogy sziaa mizu, mit csinálsz, mi a véleményed erről arról stb nagyon random lenne xd
2023. okt. 31. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vállald fel, hogy érdekel téged.

Írj rá, mert unatkozol.

Úgysem tudsz semmi valid okot kitalálni, ami ne lenne átlátszó.

2023. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad ezt az egészet el kell felejteni
febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!