Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek azzal a fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek azzal a fiúval aki tetszik?

Figyelt kérdés
Reggelente mindig jön a buszmegállóból amikor én, szóval találkozunk az utcán. És a suliba is szoktam látni a folyosón. Még sosem beszéltem vele, mit tanácsoltok mit mondjak neki?

dec. 3. 18:05
 1/8 October15 ***** válasza:
39%
Bárki mással hogy beszélsz?
dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Úgy beszélgess vele, mint a barátaiddal.
dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam meg a kérdést, hogy elegyedjek vele szóba? Nem akarok rá nyomulni
dec. 3. 18:36
 4/8 October15 ***** válasza:
100%
Miért nem? Mivel rosszabb az mint mikor egy pasi nyomul rád? Ok nyilván ha azt se szereted akkor érthető. Oda mész és beszélsz vele mint bárki mással. Legrosszabb esetben is pont ugyanott leszel ahol eddig voltál.
dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először suliban próbálj meg beszélni vele. Menj oda egyszerűen, vagy ha félsz ilyet tenni, akkor intézd valahogy úgy, hogy valamit kérdezned kelljen tőle vagy kölcsön kelljen kérned valamit. Vagy lehet bármi hasonló, csak figyelj a lehetőségekre és használd ki őket arra hogy valahogy szóba elegyedjetek. Ezek után szerintem már simán odamehetsz köszönni neki a buszmegállóban és beszélhettek is, mert legalább akkor már annyit tudni fog hogy ja! ez az a lány aki múltkor megkérdezett valamiről/elkérte valamimet. Szerintem így egyáltalán nem lenne furcsa. Ne gondold túl!
dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

“Szia, mindig látlak erre, mindig egy időben jövünk a suliba. Nincs kedved beszélgetni az odaúton?”

Esetleg a “gyakran látlak a megállóban, te is ezzel a busszal jössz?” Is egész jó lehet.

Nyugi, mosolyogj sokat és legyél laza.

dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem kérdéssel odamenni valakihez, ezt pedig egészen egyszerűen meg kehet oldani. A telódat korábban tedd a táskádba (hogy ne legyen kéznél), és kérdezd meg hány óra van pontosan (ha karórád van el is állíthatod picit), hányadika van, ilyesmi. Vagy ha lesz valami sulis télapó/karácsony, arról is kérdezhetsz. Sok sikert!
dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Menj oda és kezdj hozzá.
dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!