Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy srác? Nem tud dönteni, hiteget?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam jó ideje érdeklődést mutat felém, beszelunk a suliban es telefonon is. Legtobbszor viszont gyerekesen viselkedik, kb.az ovodas szintű piszkálodást csinálja, minden szünetben, sőt óra kozben is. A tobbiek is eszrevettek ezt, es en is ugy erzem, mintha akarna valamit, mert nem eppen barati jelzeseket ad. Ez mar honapok ota igy megy, de nem lepett semmi konkretat hogy pl.elhivna valahova vagy ilyesmi. Mire jo ez neki, ha nem szeretne tolem semmit? Akkor ne is foglalkozzon velem.. Ha meg igen, akkor miert nem lep?
dec. 3. 18:35
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
10%
Komolyan? Na szerinted miért nem lép? Tippelj párat, hátha. Komolyan semmi ötleted nincs? Te eddig mindig ráhajtottál minden srácra aki bejött és nem küldött el első látásra melegebb éghajlatra? Vagy esetleg volt olyan, hogy bármilyen okból nem léptél? Ha igen akkor mik voltak azok az okok?
dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de miért kell ilyen stílusban válaszolni? Teljesen kulturáltan felettem egy kérdést, ha jól tudom ez az oldal lényege...
dec. 3. 18:43
 3/14 October15 ***** válasza:
0%

Milyen stílusban? Kérlek fejtsd ki. :)

Csak mert momentán nem lebaszni akartalak.

Szimplán ha közlöm a nyilvánvalót akkor ugyan megkapod a válaszodat de azt nem, hogy hogyan kellene eljutni odáig. Feltételezem hogy némi rávezetéssel ráfogsz jönni. Ne azon akadj ki ha 1x valaki nem kezel gyerekként pls. :D

dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rájöttem, nem azzal volt a gond, amit írtál, hanem ahogyan. Lekezelőnek éreztem.
dec. 3. 19:14
 5/14 October15 ***** válasza:
0%
Nem, ha lekezelő vagyok az nem így néz ki, szimplán low effort válasz volt. Azért a leendő pasid fél elhívni randira nem egy akkora probléma, hogy azt éreztem volna, hogy na itt nagyon óvatosan kell fogalmaznom. Apparently mégis úgyhogy bocs. Nem ez volt a jogalkotó szándéka / nem erre gondolt a költő.
dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
October15, neked rossz napod volt, hogy így beleálltál a kérdezőbe? Ne itt legyél férfi, hanem a való életben, ez a csaj segítséget kért, nem kioktatást, nagyon gáz vagy.
dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 October15 ***** válasza:
30%
6.: Segítséget kért abban, hogy a jövőbeli pasija miért nem hívta el randira... elnézést hogy nem vettem észre a helyzet komolyságát. :D Könyörgöm konkrétan az egyetlen problémája az volt, hogy nem kötött össze a fejében 2 pontot miszerint ha ő félhet valamitől akkor egy fiú is. Ennyi. Nem bullying, családonbelüli erőszak, nem szociális fóbia, stb stb stb konkrétan annyi a probléma, hogy tetszik neki egy srác, akinek tetszik a kérdező és még nem hívta el randira. Ne tegyünk már úgy pár virtuális jóember kreditért, hogy itt és most neki vmi kicseszett komoly problémája van. :D Nem, itt és most ő bőven jobban járt mint az átlagos tinicsaj az osztályban akit le se szr az osztály "jócsávója". Nem problémája van hanem pasija lesz. XD
dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:
15%
Ami ugyebár jó dolog, legalábbis amikor legutóbb néztem még annak számított.
dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csinálnak ilyet, ha tetszik nekik a lány.


Valószínűleg fél az elutasítástól/a barátság esetleges tönkretételétől, ezért nem lépett. De abban igaza van kedves októbernek, hogy ha te nem érted ezt, nyilván nem félsz bevallani az érzelmeidet. Akkor viszont te is léphetnél.



Viszont október, ne legyél tapló, máshol ereszd ki a dühödet.

dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
October15, szerintem nálad súlyos mentális gondok vannak, nem ártana vele orvoshoz menni.
dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!