Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy srác? Nem tud dönteni, hiteget?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam jó ideje érdeklődést mutat felém, beszelunk a suliban es telefonon is. Legtobbszor viszont gyerekesen viselkedik, kb.az ovodas szintű piszkálodást csinálja, minden szünetben, sőt óra kozben is. A tobbiek is eszrevettek ezt, es en is ugy erzem, mintha akarna valamit, mert nem eppen barati jelzeseket ad. Ez mar honapok ota igy megy, de nem lepett semmi konkretat hogy pl.elhivna valahova vagy ilyesmi. Mire jo ez neki, ha nem szeretne tolem semmit? Akkor ne is foglalkozzon velem.. Ha meg igen, akkor miert nem lep?
dec. 3. 18:35
1 2
 11/14 October15 ***** válasza:
0%

9.: Vagy a klasszikus a pasinak kell először lépnie, vagy ő is pont ugyanannyira tart a visszautasítástól, inkább az utóbbira fogadnék. Mert hát úristen mi van ha igazából minden csajjal pont ugyanígy viselkedik csak valahogy sem a kérdező sem a barátai, sem a pasi barátai nem veszik ezt észre mert... mágia vagy nem tudom. Varázslatos tini logika.

Senki nem dühös senkire, vagy hát a kérdező lehet beregott rám de azért reméljük, hogy nem okozott benne túl nagy törést az, hogy GYK-n közölték vele, hogy "Komolyan? Na szerinted miért nem lép? Tippelj párat, hátha." mert azért na ennél egy hörcsög nagyobb emotional damage-et okoz.


Mondjuk 6/10 kezdi felcseszni magát itt a nagy joemberkedés közepedte. Nagyon morci a fehér pónin most jól belovagolt, hogy megvédje a totál védtelen lányt a csúnya gonosz random csávótól a GYK-n... XD Szóval nope nem vagyok dühös, in fact iszonyatosan jól szórakozok rajta. :D [Nem a kérdezőn, az már-már aranyos hogy mennyire nem kapcsol hogy nem problémája van hanem pasija... XD]

dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen.
dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy tetszel neki, de nem elég tökös, hogy elhívjon valahová.
dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 October15 ***** válasza:
47%
12.: Tizen x éves mégis milyen legyen a nem éretlen? Értem én hogy te már 12 évesen is giga chad férfi állat voltál, de attól még nem ez az átlagos. :D
dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!