Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez pontosan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez pontosan a fiúknál ez a "taktika"?

Figyelt kérdés

Pontosabban megfogalmazás

"Manipulálni próbál azal hogy távolságot tart úgymond játszik velem mint macska az egerel nem jó az az energia ami köztünk van" na most ez mit is jelent hogy "manipulálni próbál azal hogy távolságot tart "?



dec. 4. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

A közeledés után direkt visszavesz a tempóból, hogy összezavarjon. Ha összezavar, akkor többet fogsz rajta gondolkodni, ami neki jó.

Az tuti, hogy én egy ilyen taktikázós hülyegyereket úgy otthagynék, hogy megszólalni sem bírna.

dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából osszev3sztubk és én tiltottam le 5 hónapja. És ezt jósolta nekem egy jó jós. ... Hogy azal próbál manipulálni hogy távolságot tart..
dec. 4. 09:24
 4/6 anonim válasza:
100%
Na, hát a jós, bár szélhámos, egy nagyon is jól ismert taktikát írt le. Szóval legalább megérte a pénzét.
dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mire meg ki ez a taktika ez a manipulálas
dec. 4. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki taktikázik onnantól nem kell vele foglalkozni, kész pont.

Szánalmas az egész. Megfelelésikényszeres, valódi önbizalommal nem rendelkező, éppen ami a trendi dolgokkal foglalkozó szánalmas társadalom legallja emberek szórakoznak csak ilyen marhaságokkal.

dec. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!