Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt privát üzenetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt privát üzenetben zargatják a lányokat elértek vele bármit?

Figyelt kérdés
Nagyon sok privátot kapok, főleg 30 körüli paliktól, legtöbbjük egyegy sablonszöveget masol be mindenhova. Kérdésem, hogy valaha összejött bármi ezzel a módszerrel?
dec. 8. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Elég erős gyűlölet.
dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Lett innen egy nagyon jó lány barátom, már lassan 10 éve. Meg lett innen barátnőm.

Persze, nem ilyen "szia, dugunk?" jellegű üzenetek voltak.

dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem, akinek van érzéke a csajozáshoz, az innen is simán fel tud szedni csajokat. Én nem vagyok egy csajozógép, de 2 lánnyal is eljutottam addig, hogy az oldal korlátait legyőzve privátban beszélgettünk tovább.
dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy nyitott oldal miért ne lehetne írni egymásnak ? Vagy ez el akarsz reklámot csinálni magadnak hogy írjanak neked .
dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Vannak, akik nem veszik zargatásnak; volt innen több beszélgetésem is.
dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A sablonszövegek sztem nem működnek, mert rohadt idegesítőek.
dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

A sablonra se válaszolok, mert nem ismerkedni vagyok itt. De amikor valaki ocsmány módon a perverz agymenéseit írja privátban, azonnal tiltom.


Basszus olyan is volt, hogy egy kiskutyás kérdésre női nicknévvel rámírt egy férfi, két üzenet volt ami a kérdéshez kapcsolódott, aztán jött azzal, hogy amúgy ő férfi és ismerkedés céljából írt...


Rengeteg lelki szegény nyomorult van itt.

dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem igen, már volt barátnőm az oldalról és többel barátság is
dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elértem valamit.


Jártam innen lánnyal az oldalról. De amúgy ő írt rám.

dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Jó nektek!

Mi fiúk nem kapunk egy lánytól se privátot vagy üzenetet. Szerinted milyen nekünk?

dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!