Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normálisan beszélgetni a szerelmemmel?

Figyelt kérdés
Teszik egy srác az osztályból, és lehet, hogy én is tetszem neki, viszont van egy kis gond. Akárhányszor beszélgetni kezd velem, én nem tudok értelmesen válaszolni, csak mosolygok rá és összevissza beszélek. Ilyenkor egyszerűen leblokkolok, mert félek, hogy valami rosszat mondok. Szerintetek hogy lehetne ezen segíteni, hogy tudjak vele rendesen beszélgetni?

dec. 15. 17:19
 1/3 anonim válasza:
100%

A lányoknak ilyen téren sokkal könnyebb dolguk van.Nem kell izgulnod,ő csak egy srác,nem fog elzavarni.Egy srác már annak örül,ha odamegy hozzá egy lány!

Vegyél mély levegőt,próbálj meg megnyugodni.Akármit mondasz,nem fog otthagyni!Csak engedd el magad,és beszélgess vele.Ha meg ő kezdeményezi veled a beszélgetéseket,akkor tuti hogy tetszel neki.

Nem ciki,próbáld meg elhívni suli után sétálni,kávézni vagy mekizni.Próbáld meg elhívni randira,nem baj ha a lány teszi meg az első lépést!

Egy a lényeg:ha tényleg tetszik neked,ne várd a sült galambot,és hívd el valahova!

Hidd el,el fogja fogadni!A srácok szeretik az ilyet!

dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányra tippelnék.
dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

"Egy srác már annak örül,ha odamegy hozzá egy lány!"


Ez csak a lúzerekre jellemző. Ha egy hozzám hasonló magas egzisztenciájú és intelligenciájú Úriember olyan csajjal kezdene el beszélni aki nem tud 2 értelmes összetett mondatot kinyögni magából akkor mondanám hogy járjon logopédushoz ne az én időmet pazarolja, mert ilyen komoly pacekkal megáldott emberek mint én vagyok mágnesként vonzom a nőket és van választási lehetőségem. Nyilván nem egy életképtelen fogja elnyerni a tetszésemet akivel egy normális párbeszédet nem tudok lefolytatni.

dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!