Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnének a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnének a fiúk mindig a közelemben lenni?

Figyelt kérdés
Akár hányszor fiúk között vagyok mindig a közelemben vannak. Bárhova megyek ők mindig a közelemben vannak,persze ez nem baj. Mindig úgy csinálják hogy össze fussunk és mindig sürögnek forognak körülöttem. De azért nem értem mert nem csak egy srác hanem elég sok. Pl volt olyan hogy éppen vette a pólóját a srác közben meg bámult mint az állat.

dec. 21. 20:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Annyira unalmasak ezek a kérdések...
dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
21%

Igen, volt már ilyen: akkor éppen a lépcsőházban produkálták magukat a srácok a lány előtt.


Evolúciós ügy. Ugyanazért csinálják, amiért a hím pávián mutogatja a vörös hátsóját a nősténynek (ha már az állatot említetted)

dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
#1 ha unalmas, akkor ne írj ide
dec. 21. 20:16
 4/48 A kérdező kommentje:
#2 milyen lépcsőház? Először teszek fel ilyen kérdést!!
dec. 21. 20:16
 5/48 anonim ***** válasza:
17%
Mert mindenki Téged akar. Sajnálom, ez van. :( Nehéz lesz feldolgozni.
dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
13%

4.



Először biztos nem, tessék:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1250..



A kulcsszó is ugyanaz, meg a stílus is, csak kiírtad más kategóriába, hogy ne legyen feltűnő. De válaszoltam is már több ugyanilyen kérdésedre is.

dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%
Mert eszeveszettül bejövős csaj vagy.
dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
#6 és akkor mi van? Nem én írtam ki amit linkeltél
dec. 21. 20:39
 9/48 anonim ***** válasza:
0%
De igen. Nem szép dolog hazudni kisasszony. Fiúknak is hazudsz a környezetedben?
dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
#9 miért hazudnék? Még egyszer el mondom, nem én írtam ki!
dec. 21. 20:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!