Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért környékeznek meg egy...

Miért környékeznek meg egy lányt a fiúk mindenhol?

Figyelt kérdés

Tehát tényleg mindenhol. A megkörnyékezés alatt azt értem hogy mindig a közelében vannak,feltünősködnek. És pl ha el megy a fiúk mellett a lány akkor a fiúk közel mennek hozzá,meg akarják érinteni .


Hogyan lehet ezeket a helyzeteket ki küszöbölni?



dec. 19. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenhol. Nálunk a kertben a kukoricásban soha egy fiút se láttam, aki környékezett volna. Sőt környékezés nélküli fiúkat se láttam ott.
dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 nem szóval szerint mindenhol!!Ahol vannak fiúk,ott mindenhol! Na így értem.
dec. 19. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Na vajon miért? 🙄


Ennyire azért ne legyél álnaiv. Te is pontosan tudod, hogy miért.


Kiküszöbölni meg sehogy nem tudod, mi 13-14 éves korunktól kezdve kb. 60-70 korunkig (vagy életünk végéig) kanosak vagyunk. Szomorú vagy nem, tetszik vagy nem, ez az igazság. A csinos lányokra pedig pláne rájárnak.

dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
#2 Pontosítanék rajta, ahol legalább van 4 fiú, ott már garantált. Hogy miért? Ösztönlények. Ez van, ezt kell szeressük, kérdező.
dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ingyen szexet akarnak, utána meg eldobnak, mint a használt zsepit. Ezért finomabb a maszti.
dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Már rég kipusztult volna az emberiség, ha nem így lenne.
dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
6-os, bár kipusztult volna..
dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogyan lehet kiküszöbölni - elég rossz érzés lehet, ha az ember nem vevő erre és nem sikerül elkerülni az ilyen helyzeteket...


Talán egy egyértelmű szóbeli jelzés segíthet, hogy ne sertepertéljen körülötted, bár egy idő után ez is fárasztó lehet.


Mondanám, hogy, ha találsz magadnak egy megfelelő párt, ő valószínűleg el fogja őket hesegetni, ha veled van...


Annak az állapotnak is megvan a hátránya, ha valaki jobban néz ki az átlagnál, és annak is, ha rosszabbul - mindkét tábor inkább a másik bőrébe bújna kicsit, de azért nem végérvényesen.

dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah nézik viszont nem mernek rá nézni mikor nézi a lány is
dec. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!