Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnak még a mostani fiatalok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnak még a mostani fiatalok úgy igazán flörtölni?

Figyelt kérdés

Annyira a digitális világban élnek és minden egyből kell nekik. Tudják mi az a flört? Nem a csücsörítek, kirakom a cicim féle, hanem az amikor a szemével, gesztusaival is tud az ember jeleket adni.

Nem mondom hogy én öreg vagyok, de az biztos hogy az én korosztályomba tartozó pasik pl egy mosollyal is képesek ezer dolgot elmondani. A nők is egy pillantással. A fiatalabbaknál meg azt látom hogy bumm bele.


jan. 4. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ó igen, a régi szép idők! Azok voltak csak az igazi flörtök, amikor egyetemi buliban mattrészegen szopatták meg ujjazták a szintén mattrészeg csajokat!
jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Durván kisarkítottan szemléled a dolgokat. Az meg, hogy mit látsz, inkább attól függ, hogy mit akarsz látni. 40+ vagyok, de nem emlékszem rá, hogy anno a korosztályomban mindenki a lovagiasság és érzékeség csúcsa lett volna. És persze ribik is voltak akkor is, nem csak Instagramon lehet ám a csecseket kitenni.
jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A feltételezéseddel ellentétben ilyen téren nem sok minden változott. Régen is voltak, akiknél jobban működött a metakommunikáció, meg olyanok is, akiknél kevésbé. Régen is volt, akinél az udvarlás annyi volt, hogy "bejössz, dugunkm leszopsz?" És most is van, aki tiszteli, és megbecsüli a kiszemeltjét. Ha pedig megnézed, hogy mennyi tönkrement házasságot, félresiklott életet látni a mai 30-40-50 éves korosztályokban, meg is cáfoltuk az "előző generáció" tökéletes mivoltáról szőtt feltételezésedet.
jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
63%
És mondd, mitől vagy ennyire frusztrált?
jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Látom sokan azt se tudják mi az a flört.

Azt se mondtam h tökéletes volt a generáció meg mindenkinek ment. Annyit mondtam hogy azt látom h minden az interneten zajlik szinte.

Frusztrált meg sztem az aki egy ártatlan kérdésből mindenféle következtetéseket von le meg agresszívan válaszol. Lásd 1es

jan. 4. 10:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A flört jellege megváltozott az utóbbi évtizedekben. Mondjuk úgy, a legtöbben hagyományos értelemben véve nem tudnak flörtölni, nem tudják, hogyan kell építeni a kapcsolatot lánnyal.


Más oldalról a nő szerepe is megváltozott. A mai nő már nem az a nő, aki mondjuk 50 éve volt...


Lesarkítva: a férfiak pont annyira tudnak flörtölni, amennyire a nők tudnak a szó konvencionális értelemben nők lenni.

jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ebben igazad van 6. Nem is látom azt a nőiességet bennük. És mielőtt valaki megsértődne: Szépek, csinosak meg minden. Nem erről van szó
jan. 4. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek??? Olvas már ezen az oldalon kérdéseket és válaszokat!

99%-uk nem mer odamenni sehol egy cafathoz.

jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva tudnak.🤠
jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!