Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori az, hogy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az, hogy van egy lány, aki voltaképp "végigmegy" egy srác barátjain?

Figyelt kérdés

Szóval tudok egy lányról. Ennek a lánynak lesz egy barátja. Aztán szakít vele, és utána ráveti magát egyik haverjára, aztán másik haverjára, aztán másikra, és így, szépen, sorban végigmegy egy pár srácon.


Ez gyakori?


jan. 5. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ez a gyakori, de benne ott látszik felül: gyakorikérdések.hu

Viccet félretéve, szerintem nem. Én kevés olyan lánnyal találkoztam eddig életemben, aki csak az élvezet miatt feküdt le több pasival egymás után, ahhoz meg szerintem kifejezetten erős gyomor kell, hogy egy srácnak a haverjain menjen végig.

Ugyanakkor a srác haverjaival is lehet valami gubanc, mert szerintem elég érdekes, hogy egyikük sem utasította vissza, nem szólt egy szót sem, hogy már 3 haverommal lefeküdtél, engem hagyj ki a sorból.

jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1: érdekes feltételezéseket írsz, de mi van ha a csaj titokban tartja a dolgot és csak sokkal később borítja a bilit, amikor mindenki levegőért kapkod, hogy "jé, engem is kihasznált ez a csaj, pedig azt mondta, hogy... csak JÁTÉKSZER voltam számára!!!??"
jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért lehet mert megismerte őket már és feléjük közeledik, nem hinném, hogy bárkit bosszantana ezzel és szándékosan csinálná.
jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gyakori, most hallok ilyet először.
jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
86%

Igen , gyakori , nekem is vannak lány ismerőseim , akik “bosszúból” a szakítás után a fiú barátjaira mennek rá , és nem is sejtik hogy ezzel csak magukat alázzák meg , a fiú társaság pedig kiröhögi őt , és kihasználják a helyzetet.

Tiktokon is láthatsz olyan videókat lányoktól hogy “ ha nem te , akkor majd a legjobb haverod “ . :)

jan. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem gyakori, de előfordul. Viszont az ilyen lányról meg is van az emberek véleménye...
jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiveleles eset szeritem nem gyakori
jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Csak ilyen ismerőseim vannak
jan. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem ismerek ilyen lányt hányéves a lány?
jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is láttam, hogy már felnőtt nőként, a 20-as, 30-as éveiben csinálta meg ezt egy lány. Szépen végigment évek alatt egy komplett baráti társaságon, aztán végül kikötött az egyiknél.
jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!