Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a ghostolások oka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a ghostolások oka?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább a lányok felé szól, de fiúktól is jöhet válasz nyugodtan.


Szóval többször is előfordult már velem az, hogy nem válaszolnak az üzeneteimre ha látják vagy meg sem nyitják őket többszöri, napi vagy több napi időközönként lévő beszélgetés amikben meg is lettek beszélve vagy jelezve lett felőlem, hogy nyugodtan szóljanak ha bármi gondjuk van velem. Illetve jelzés nélkül szokott ez megtörténni. 1-2 alkalommal volt olyan, hogy jelezték azt, hogy nem szeretnének beszélni, azok is a hagyjal féle volt a rengeteg közül (20-30+ is könnyen lehet, nem számolom őket). És a kb 14/15-17 éves korosztályban tapasztalom ezt főként 17 évesen.


Valakinek van valami ötlete, hogy miért lehet ez?



febr. 19. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10: "A szegyenerzet, amit a visszautasitasok okoznak, szikraja sincs meg benne." - nagyon helyes, nem is kell, sőt, így kellene mindenkinek. Ha elutasítanak, üss vissza kétszer annyira erősen, hogy ő feküdjön a padlón.
febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Felreerted. Nem ugy ertettem hogy ezert szegyellnie kene magat. Hanem el sem gondolkodik hogy vajon miert lehet ez. Egy normalis ember szarul erzi magat egy ilyen utan. O megy tovabb mintha semmi nem tortent volna. Tolakodoan rair a kovetkezore aztan a kovetkezore. Mintha a nagyszamok torvenyeben bizna hogy majd egyszer bejon

De nem fog. Mert masik ligaban jatszik..

febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

10-es van, hogy több emberre is ráírok instán, miután egy mások tiniknek vagy nekik is létrehozott közösségi média felületen (pl.: yubo) kiírták azt és, hogy lehet ott is írni és jelzem, hogy onnan vagyok egy pár szavas rövid ismertetővel ami takar kb 2-3 főbb hobbit, kb 5 szóban a kinézetem és, hogy szimpatikusnak találtam miután jeleztem neki, hogy remélem hogy nem gond, hogy itt irtam neki. De ez összesen 6-8 alkalommal fordult elő, mert általában azon a felületen szoktam írni neki(k) és utána áttérni másik felületre ha megtörténik. Meg nekem inkább azzal van inkább problémám, hogy többszöri beszélgetés után történik ez.


Az is lehet, hogy picit sok vagyok vagy nem a velem hasonló érdeklődésű embernek írok.

febr. 20. 17:09
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
azt talán lehet, hogy amikor rísz neki, akkor megvárod, hogy reagáljon, és csak utána folytatod, hogy kiegyenlítettebb legyen a beszélgetés, mindkettőtök kifejezze, hogy akarja folytatni. Ha erre nem figyelsz, hanem csak mondod, mondod, akkor egy idő után elhal a dolog.
febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14-es ezzel egyetértek teljesen
febr. 20. 17:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert egy 20 alatti lány azért.. Ilyet csak a gyerekek csinálnak azért szerintem.
febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!