Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a ghostolások oka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a ghostolások oka?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább a lányok felé szól, de fiúktól is jöhet válasz nyugodtan.


Szóval többször is előfordult már velem az, hogy nem válaszolnak az üzeneteimre ha látják vagy meg sem nyitják őket többszöri, napi vagy több napi időközönként lévő beszélgetés amikben meg is lettek beszélve vagy jelezve lett felőlem, hogy nyugodtan szóljanak ha bármi gondjuk van velem. Illetve jelzés nélkül szokott ez megtörténni. 1-2 alkalommal volt olyan, hogy jelezték azt, hogy nem szeretnének beszélni, azok is a hagyjal féle volt a rengeteg közül (20-30+ is könnyen lehet, nem számolom őket). És a kb 14/15-17 éves korosztályban tapasztalom ezt főként 17 évesen.


Valakinek van valami ötlete, hogy miért lehet ez?



febr. 19. 17:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor szerintem megunják az adott illetőt, meg az is lehet, hogy eleve csak unaloműzőnek volt jó. Valószínűleg több tucat emberrel beszélgetnek, és szelektálnak. Berezelnek, vagy csak kergetik a dopamint.


Én még egy fokkal jobbnak tartom, mint a random tiltogatást.

febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Én például régebben több tucat, száz lánnyal beszélgettem szimultán, persze mindenről hazudtam nekik, amiről csak lehet, főleg núdok után folytattam szentségtelen harcomat... Volt is egy rekord... Egy évben 179 tizenéves lánytól szereztem be (még én is tizenéves voltam), és aki nem hajlott a dologra, hanyagoltam kegyetlenül. Egy szarházi voltam.
febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem leginkább azért ghostingolnak nők/férfiak mert gyávák.
febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

En pl fozok kozben vagy epilalok es pl amikor epp szedem ki az etelt ,hozzanyulok kezzel,akkor zdiros kezzel em tudok irni,pedig figyelem mit ir.

Vagy elveszik a netem idonkent.

febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es ez velem is előfordul, de sztem nem tart napokig, hetekig vagy hónapokig válaszolni emiatt ha már megnyitottam sütés-főzés közben.
febr. 19. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,en nem tobb nap mulva vslaszolok.

Ha vki napokig/hetekig nem valaszol,azt nem erdekled kozelebb baratsagra vagy parkapcsolatra. Engedd el oket. Ne fuss utanuk. Majd lesz olyan,aki ugy ertekel,ah megerdemled.

febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm szépen
febr. 20. 12:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl sokat írsz rájuk, és ez árt meg?

A másik, de én már öreg vagyok: szerintem érdemes minél előbb igazi találkozásokat kezdeményezni. Sokkal jobb úgy ismerkedni, látod a reakcióit, illetve megtisztelitek egymás azzal, hogy találkoztok személyesen, időt szántok a másikra. Tehát, amennyire hamar lehet, kezdeményezd, hogy a való életben programozzatok együtt, annak van súlya, izgalma, értéke és sokkal egyértelműbb, gazdagabb kommunikációt tesz lehetővé, mint a chat.


50f

febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Pont hogy azért bosszantó a dolog, mert nemcsak lányok és tizenévesek csinálják ezt, tőlük még részben érthető lenne, de sokszor huszonéves fiúk írják ki, hogy szeretnének ismerkedni, aztán meg hiába írsz rájuk..Mondjuk lehet hogy jobb is, ilyenekkel kár lenne ismerkedni.
febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok fele fiatal van. Gyanitom te az a fajta vagy aki rair mindenkire kapcsolatteremtes celjabol de foleg olyanokra akikkel nem egy ligaban van. Persze hogy ghostingolni fognak. Eszuk agaban since toleralni a nyomulast aki nem jon be nekik. Igen, az mar nyomulas ha rairsz valakire a semmibol.

Van egy ilyen ismerosom. Tudja es hangoztatja magarol hogy rossz apsi, megis mindenkire rair. A szegyenerzet, amit a visszautasitasok okoznak, szikraja sincs meg benne.

febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!