Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soknak számít?

Figyelt kérdés
Ha egy 16 éves lánynak már volt 5 fiuja.

febr. 23. 21:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Először is, hogy jöttél össze?

Megtetszett valaki és 1 hét után már párban voltatok?

febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Mikor jöttél össze az elsővel és meddig tartott a leghosszabb mert ha mondjuk ilyen 1-2 hét vagy hónap szerintem nem sok

Mivel egyikkel sem feküdtél le pláne nem sok

febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
"Nem akartam lefeküdni velük és szakitotak" - Hát ez esetben semmi baj nincs ezzel.
febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
#2 A válaszod hasznossága remekül mutatja, hogy mennyire röhejes, amiket hazudsz itt mindenkinek...
febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz!
febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15%

Ha volt szexuális érintkezés akkor sok.

Ha nem, nyugi van hogy más 13 évesen hetente váltja az "urát"

febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavarna, hogy volt már 5 fiúja és összejönnék vele így, ha még nem akarna lefeküdni.
febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Suliban ismerkedtem osztálytársam is volt közte 2, 3 hónapok voltak.
febr. 25. 07:59
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha összesen inkább kavarások voltak, puszi ölelés, csók, tapi, akkor nem gondolom soknak. Főleg, ha 2-3 hónaposak voltak. Az semmi. S mivelt nem feküdtél le velük így nem is igazán számít ez a szám. De, jobban gondold meg már, hogy kivel jössz össze szerintem.
febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy népszerűtlen leszek, de: ha az szakítóok volt, hogy nem akartál velük pár hónap után lefeküdni, akkor jobb is így. Nekem ez így nem számítana, az viszont zavarna, ha 16 évesen már túl lennél 3-4 szexpartneren (hidd el, akkor is szakítottak volna később, ha nem tud várni, akkor nem is szeret). Szóval szerintem ez így nem sok. Nyilván elsőre nem hangzik jól, de akinek meg kell érteni, az úgyis érteni és értékelni fogja.
febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!