Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóval tanácsot szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval tanácsot szeretnék kérni hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

a "pasim"

Inkább mondanám ex alakulómnak

Csúnyán át vert konkrét jatszadozott velem?Több ledegradáló dolgokat mondott róllam hogy "mentálisan labilis vagyok"

Csak azért mert mérges lettem rá mivel be vallotta hogy csak szórakozik velem nyilván enyhébben fejezte ki, de én eléggé mérges voltam rá szerintem minden okom meg volt arra hogy mérges legyek rá, "Igen mert nem akartam fájdalmat okzoni tényleg.Magamra vagyok mérges amiért nem zártam le a legelején" ezt mondta miután minden honnan le tiltott eléggé értelmetlen hogy egyáltalán belém kezdett és a kezdetektől fogva tudta hogy nem is szeret én ezt úgy vetítem le hogy csak kihasznált,de ez azon a napon történt mikor anyám epilepsziás rohamot kapott,ki hívtam rá a mentőket mivel volt egy gyanum hogy sztrókja van mivel félre állt a szája ez nagyon meg viselt de viszont rám írt nem tudom hogyan valakitől meg tudta hogy anyámmal mi történt,kedves volt velem velem akart maradni habár én is szerettem volna hogy velem maradjon mivel alapból kedves volt velem csak az amit mondott eléggé sértett de szemet hunytam felette, ezt eléggé meg bántam mivel rá egy napra mondta azt hogy "nem akarok foglalkozni veled mivel mentálisan labilis vagy" ez nagyon oda tett nekem szerintem ő egy úgy ahogy van szép szóval egy taplo f@sz ezek után mit csináljak hogy túl lépjek rajta,mit gondoltok erről???


febr. 24. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tűnik, a jó szándék megvolt benne. Mikor megtudta, mi történt emberségesen próbált segíteni.


A mentális problémád átsüt a szövegedből is. Pszichológust javasolnék.


Már az elején ráérzett, hogy valami nem stimmel, de megpróbálta. Nem működött. Fogadd ezt el.

febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak alkalmizni akart, de nem adtad könnyen magad, ezért generált egy kisebb balhét, aminek indokán szakíthat veled. Amiket mondot róLad (igen, 1db L betűvel írjuk, nem kettővel), azok csak arra szolgáltak, hogy kiborítson és ne akard őt többet.
febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!