Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az talál magának lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az talál magának lányt aki megfelel ezeknek az elvárásoknak?

Figyelt kérdés

175cm+

Széles arc

Göndör haj

Nagyképű


Aki ezeket nem üti meg az

az így járt, mint pl én, egyik sem jellemző rám, szóval ebből én kimaradok és végig nézem ahogyan az elvárásokat megugró hasonló koruak falják a csajokat.



febr. 26. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
176 vagyok és göndör, de a másik két feltétel nem igaz rám, mégis olyan barátnőm van, aki őszintén tetszik. Egy haverom még csak nem is göndör, mégis van barátnője. Tehát nem, nem csak az talál magának lányt, aki ezeknek megfelel.
febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De aki alacsony az úgy hoppon marad mint a fene
febr. 26. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM, ez NEM IGAZ!

Viszont ha ezeket BEBESZÉLED MAGADNAK, akkor amiatt leszel annyira gátlásos, hogy ellenszenves leszel másoknak.

Nekem speciel sem a széles arc, sem a göndör haj, sem a nagyképüség nem jööän be, inkább red flag, a magasság meg eléggé semleges.

febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kettő azonnal redflag a legtöbb lánynak. Ha nem a legszebb, legharsányabbakra mennél rá, akkor észreveheted nagyon gyorsan, hogy a legtöbb értékes lánynak az a legfontosabb hogy a párja megbecsülje és tisztelettel bánjon vele. Ha odafigyelsz ezen kívül a megjelenésedre, és saját magadra, akkor téged is észre fognak venni a lányok. De mondom, ehhez neked is el kell engedni a felszínességeket.
febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hát igen "így jártál" meg" mások falják a nőket" így megy ez manapság

Persze rajtad keresztül

Én nem támasztok különösebben nagy igényeket lenne ezer féle nő aki jó lenne mégsem találok egyet sem, mert csak a szórakozás megy és a bohóckodás

febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Redflag?
febr. 26. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
6 tőlem aztán mindegy minek nevezzük,bohócmunka ami manapság megy komplett hülyének néznek miközben a háttérben meg megy az alattomos prostitúció
febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem minden lánynak kell ilyen pasi. Nekem sem ilyen a párom, és vannak barátnőim, akiknek ezek nem jönnek be. Az a baj, hogy sok lány nem jönne össze vele egymagas vagy kicsivel alacsonyabb pasival, mert, hogy az milyen. 178cm vagyok, a barátom velem egy magas, de voltam már alacsonyabb sráccal is együtt, senkinek semmi problémája vele. Amilyen típust leírtál, az leginkább a kamaszok típusába tartozik. Ha megnézed a huszon éves párokat az utcán, alig látsz olyan "göndör hajú fuck Boy" srácokat. A nagyképű srácokat meg csak az agyhalott csajok imádják. Akinek (egészséges szinten) van önbizalma, azt minden lány szereti, nagy plusz.
febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A magasságot aláírom hogy nagyon nagy előny párkeresésnél, viszont a többit szerintem csak bemagyarázzák maguknak az emberek hogy legyen mire fogni a sikertelenséget. Az viszont valós, hogy a legtöbb nő nem akarna összejönni valakivel aki alacsonyabb nála, de nem gondolnám hogy minden csaj mérőszalaggal járkál hogy lemérje hogy te most 175cm+ vagy, vagy csak 170. A másik meg hogy bőven vannak lányok akik 150cm körüliek, ők aztán akármilyen magassarkút vesznek fel, nem valószínű hogy magasabbak a barátjuknál, még ha a férfi átlag magasság alatti is. Úgyhogy szerintem a legjobb amit tehetsz hogy befejezed a rajtad kívül álló tényezők hibáztatását, eljársz edzeni és növeled az önbizalmad. Ez a tuti recept a csajozáshoz, nem a hajstílus
febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!