Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak kèrhetek tanácsokat ??

Figyelt kérdés

sziasztok van egy párom akivel 1 ève együtt vagyunk ès van egy unokatesoja aki lány ès szilveszterkor rá mászot a pasimra ès èn szedtem le róla ès hagyta magát ès pènteken a csaj be ment hozá a szobába korom sötèt volt ès a csaj el kezdte ütni a labát meg közeledni probált hozá sajnos nem tudom mi törtènt

mert ö az anyukájánál volt èn meg az èn anyukámnál

ès rosszul esik ès nem tudom mit hidjek, ès azèrt kezdte el ütni a lábát mert kötekedet vele hogy rá figyeljen.

ès már nem is egyszer akart rá mászni !!

17L

rossz kommentek kimèljenek.


febr. 26. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Na várjál, tegyük tisztába... A párodra a saját unokatestvére van rákattanva? Én mindenképp elbeszélgetnék vele és felvilágosítanám hogy elsőfokú unokatestvér az vérfertőzés. Másodfokú unokatestvér már nem az, de nem tudom kinek lenne gusztusa hozzá, egy bizonyos népcsoporton kívül. Ha a barátod engedi magához szexuálisan közeledni a saját unokatestvérét, akkor ott bajok vannak a fejében és lehet jobban is jársz ha otthagyod
febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szilveszter óta nem sikerült ezt megbeszélni? Ez számomra elég fura az meg hogy az unokatestvére rá mászott a fiúdra ő meg ezt hagyta pláne,de amúgy mi történt pontosan? Nem lehet hogy te reagáltad túl és csak hülyéskedtek?

Arról amúgy honnan tudsz hogy be ment a szobába?

febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A unokatesót felvilágosítanám (de a szüleit is, hogy miket csinál a kedves gyerekük...), a pasidnak meg rég repülnie kellene, mert ezek szerint semmit nem tett a hűség megőrzésének érdekében.
febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát aszt monta hogy monta neki menyen ki mert aludni akarna és aszt monta hogy csak én nem bízom meg benne mert semi nem történt ki kulte mert undorító hogy ijet gondolok hogy O le feküdnie az unoka tesojavsl attól hogy a unoka tesoja rá van katanva O le szarja nem érdekli soha nem zene meg undorító nak tárcsa és csak én nem bízom benne ászt mongya!
febr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!