Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok miért gondolják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok miért gondolják úgy, hogy az idétlen nevetés, vihogás vonzó egy fiú számára?

Figyelt kérdés
Nyílván ennek a figyelem felkeltés a célja, de nem vonzó egyáltalán inkább idegesítő.

#Idétlen vihogás #Idétlen nevetés
febr. 28. 08:01
1 2
 1/19 anonim válasza:
79%
Azért mert sok fiatal fiúnak pont az ilyen ribis viselkedés jön be. Hiába, aki vihog és seggrészegre issza magát minden hétvégén, annak van kapcsolata. Én, 17 éves lány létemre nem járok bulizni, kulturált hangnemben beszélek, és a művészetek érdekelnek. Soha egy fiú sem talált így vonzónak. :D Szóval igen, ez ilyen generációs dolog, majd átlendülünk rajta előbb-utóbb, remélem.:)
febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM, nem gondolják, ezéletkori sajátosság, ezelött 100-150 évvel is ilyenek voltak a tini lányok.
febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1#-es


Vannak még ilyen lányok is? :)


Tavaly Franciaországban voltam egy Art múzeumban. Sosem voltam egy nagy művész lélek, de az a múzeum teljesen elvarázsolt. Gyönyörű festmények voltak.

Pont az jutott eszembe, hogy egy nekem külsőre tetsző lány biztos baromi unalmasnak találná ezt a programot és csak egy nekem nem tetsző érdeklődne.


Én pont a kultúrált lányokat hiányolom. Taszít amikor valaki közönséges.

febr. 28. 09:11
 4/19 A kérdező kommentje:

2#-es honnan tudod?


Akkor még nem is éltél 😀

febr. 28. 09:12
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem azért csinálják, mert azt gondolják, hogy a fiúknak tetszik, hanem mert jólesik nekik. Nem figyelemfelkeltés, egyszerűen csak ebben a korban még nem kontrollálja annyira magát az ember. Meg nekik még sok minden fura, meg ciki, és kínjukban is röhögnek.

Szerintem is így volt ez mindig is.

febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora?
febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6# ??
febr. 28. 09:51
 8/19 anonim válasza:
Attól még hogy így viselkedik, még nem jelenti azt, be is jön a csaj. Ehhez azért kinézet is kell, különben szinte senkit se érdekelne, hogy mit vihognak, max ugyanígy idegesítené őket is mint téged. Sajna ez van, akinek megvan a külseje hozzá, az megteheti. Pláne, ha fiatalokról van szó.
febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a kettesnek van igaza, ez egyáltalán nem figyelemfelkeltő célzatú, inkább a lányok (vagy helyesebben: barátok egymás közötti) kapcsolódását segíti elő fiatalabb korban. Fiúk azért nem csinálják, mert máshogy szocializálódnak, és míg lány közegben ez elfogadott és sokszor emiatt már elvárt viselkedésminta is, addig fiúknál nem elfogadott. Mire eléred azt az életkort, hogy ezen elgondolkozz, már ezek a viselkedésminták rég rögzültek, és neked ez természetesnek tűnik, valójában nem az.
febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8# velem nem teheti meg mert idegesìt ez az erőletett , üres vihogàs.
febr. 28. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!