Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok miért gondolják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok miért gondolják úgy, hogy az idétlen nevetés, vihogás vonzó egy fiú számára?

Figyelt kérdés
Nyílván ennek a figyelem felkeltés a célja, de nem vonzó egyáltalán inkább idegesítő.

#Idétlen vihogás #Idétlen nevetés
febr. 28. 08:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért van, mert rohadtul zavarban vannak. Nem az vonzó a srácoknak, ami történik, hanem a tudat, hogy éppen zavarban van miattuk egy lány.
febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
Mert azt a hatás kelti hogy van tőlük is idétlenebb csak azért.
febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom kinek vonzó az ideétlen vihogás, engem pont hogy taszít
febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira irritáló és gáz, mint a folytonos pletykálásuk☠️
febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
+ csak kiabálva tudnak kommunikálni, nagyothallanak biztos
febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

#3-4


Vicces ahogy egyszerre vagizol hogy "Art" múzeumban jártál, aztán nem tudod elképzelni hogy valami olyat tudjunk, ami a múltban történt.

Már az ókorban is tettek megjegyzést ilyen viselkedésre a kordokumentumok, festmények, szerelmes történetek, stb.

De ha nem így lenne sem kell lángész ahhoz hogy ráérezz, ez szégyenlősség, szemérmeskedés, lányok kozotti kapcsolódás ösztönös kifejezése, nem egy tudatos figyelemfelkeltés.


A párom 18, heti szinten járunk "art" múzeumba, művészeti eseményekre, de persze bulizni, utazni is. Vannak ilyen lányok. Nekem viszont te vagy az aki gyerekesnek tűnik, mert láthatóan nem tudsz értelmezni alapvető dolgokat.

márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16# kötekedő. Na majd én leoltom a kérdezőt...


"Vicces ahogy egyszerre vagizol hogy "Art" múzeumban jártál, aztán nem tudod elképzelni hogy valami olyat tudjunk, ami a múltban történt."


Először is nem vagiztam, hanem leírtam. A kettő nem ugyan az. Ha te leírod egy élményedet az vagizás?? Nem!!


Nem mondtam olyat, hogy ne tudnátok elképzelni ami a múltban történt.

Olvasd el és értelmezd mégegyszer a 3-as válaszomat.


Tudod nekem volt egy nővérem aki a barátnőivel is idegesítően vihogott és elmondta, hogy így akarja felhívni a figyelmet magára, ha lát egy jó pasit. Sőt vannak saját tapasztalataim is. Nyílván nem minden lány vihog ugyan azért. Persze te most álltalánosítasz és minden lányra ráhúzod a te véleményedet.


"A párom 18, heti szinten járunk "art" múzeumba, művészeti eseményekre, de persze bulizni, utazni is."


Kit érdekel? Miért vagizol ezzel? A te felfogásod szerint ez vagizás..


"Vannak ilyen lányok. Nekem viszont te vagy az aki gyerekesnek tűnik, mert láthatóan nem tudsz értelmezni alapvető dolgokat."


A hármas válaszoljanak leírtam, hogy én a nekem tetsző lányokról beszéltem.

1. Honnan tudod, hogy nekem milyen lányok tetszenek külsőre? Médium vagy?

2. Szerintem pont te vagy az aki bele magyaráz az írásomba valami olyat amit nem mondtam majd nagyképűen ide jön és próbál kiosztani meg ledegradálni..


Ki vagy te? 😀

márc. 1. 10:14
 18/19 anonim ***** válasza:
37%

#17


Valaki olyan, aki ismeri az utat a kincshez, amit keresel.

Ezért elmondhatom, hogy rossz úton jársz, a kivagyi, kikéremmagamnak hisztikkel és teljes pályás letámadásokkal, meg a neked nem szimpatikus lányok szidalmazásával. Emelkedj feljebb. Szerinted ha az elképzelt jövendőbeli álomlány (vagy anyukád) elolvasná a kérdésed és a hozzászólásaid, mit szólna?

A reakció, ami épp csípi a szemed, egy természetes reakció, mióta világ a világ. Nyilván van aki megjátssza, vagy játszmázik és manipulál természetes reakciókat szándékosan, mint a húgod, de azért ne nárcisztikus anomáliák alapján alkossunk képet az emberi viselkedésről. Majd ha benőtt a fejed lágya (és a prefrontális cortexed) akkor az segíteni fog kontextusba helyezni és rendszerben látni a dolgokat. Addig pedig próbálj meg jó ember lenni.

márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18#


"Valaki olyan, aki ismeri az utat a kincshez, amit keresel."


Akkor ki is a kivagyi?? 😀


"Ezért elmondhatom, hogy rossz úton jársz, a kivagyi, kikéremmagamnak hisztikkel és teljes pályás letámadásokkal, meg a neked nem szimpatikus lányok szidalmazásával. "


Kioktató szöveggel ide jössz és engem tartasz kivagyinak. Te miért gondolod, hogy több vagy?

Miért gondolod, hogy jobban tudod?


Te nem vagy kivagyi?



"Emelkedj feljebb. Szerinted ha az elképzelt jövendőbeli álomlány (vagy anyukád) elolvasná a kérdésed és a hozzászólásaid, mit szólna?"


1. Azt csinálok amit akarok, nem mondhatod meg, hogy mit tegyek. Nincs hatalmad és befolyásod rám.

2. A te anyukád mit szólna, ha elolvasná a te hozzászólásodat?



"A reakció, ami épp csípi a szemed, egy természetes reakció, mióta világ a világ."


Az idétlen, közönséges vihogás szerintem nem természetes. De talán a te kulturádban, családodban az.


"Nyilván van aki megjátssza, vagy játszmázik és manipulál természetes reakciókat szándékosan, mint a húgod, de azért ne nárcisztikus anomáliák alapján alkossunk képet az emberi viselkedésről."


Nővérem még mindig.. nem tudsz olvasni, de okoskodsz.


"Majd ha benőtt a fejed lágya (és a prefrontális cortexed) akkor az segíteni fog kontextusba helyezni és rendszerben látni a dolgokat. Addig pedig próbálj meg jó ember lenni."


Hiába dobálózól idegen szavakkal és próbálsz okosnak latszani..

márc. 1. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!