Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemènyetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemènyetek erről a viselkedèsről?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerek egy lànyt, az elején minden “tökéletes” volt. úgy volt hogy idővel kapcsolat lesz belőle, én mondtam el elsőnek hogy többet érzek irànta, de ő kezdett el konkrétabban célózgatni hogy mennyire bejövök neki. de ezt most nem szeretném leírni hogy miért nem lett stb mert hosszú lenne. az utóbbi időben elég sokszor megkapom hogy felidegesítettem valamivel amikor próbálok valami viccesebbet írni vagy valamihez nem értek és pl hülyeséget írok, de egyáltalàn nem olyan dolgok ami miatt épeszű embernek idegesnek kellene lennie. egyszer ezt megelégeltem, és fél napig nem írtam semmit egy ilyen hülyeségére amikor azt írta hogy felbasztam az agyàt egy olyan dologgal amihez nem értek és azért írtam “hülyeséget”. még ő kért engem szàmon kb hogy ilyen hosszú ideig nem írtam vissza, én meg írtam hogy már nem tudom hogy hogy àlljak hozzád mert az utóbbi időben kb bármit írok az idegesít téged. erre még azt mondja hogy én basz*om el ezzel a szöveggel hogy jaj nem tudom mit írjak mert ez meg az idegesít. akkor tudja jól hogy többet érzek iránta, és egyik nap úgy beszél hogy olyan jeleket ad amiből lehet következtetni arra hogy ebből lehet komolyabb, majd másnap mint aki 180 fokos fordulatot vett, lemond egy találkozót egy kamu indokkal. miután már ezt is megelégeltem, egy abbamaradt beszélgetés után nem írtam 2 napig semmit, és ő se nekem, majd a 2. nap végén írt, én is írtam neki, ott meg abba kötött bele hogy elfelejtettem egy sziát írni, és egyből visszakérdeztem hogy te hogy vagy? erre én voltam a bunkó paraszt hogy eltűnök napokra majd egy sziàt sem vagyok képes írni. itt már kicsit elegem lett, és elkezdtem sorolni hogy mi miért van, és nyilvàn ő szerinte ő semmiben nem hibás, túlreagàlom a dolgokat, és az ő viselkedése csak az enyémet tükrözi. én mindig normális vagyok vele, és nem változik a véleményem és az érzéseim iránta napról napra… aztán bocsànatot kértünk egymástól mert én is meg ő is hozzàm vàgott pár dolgot, de ő szerinte még mindig nem hibás semmiben. tudom hogy ilyen a természete, hogy nagy érzelmi hullámai vannak, mert amikor olyan hangulatban van mindenki idegesíti tökmindegy ki az, de akkor sem így működik szerintem. szeretem még mindig, de màr máshogy mint az elején, mert nyilván sokat csalódtam benne és sok dolog szarul esett amit csinàlt. gondolom az ilyen ember sosem fog változni. szerintetek ilyen emberrel megéri tartani a kapcsolatot és nem felvenni ezeket a dolgait, vagy jobb megszakítani a kommunikációt? nem tudom eldönteni hogy mi a jobb, mert ha nem beszélünk egyáltalán akkor hiányzik, de 2 szóval el tudja baszni az egész napomat
márc. 7. 03:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy játszadozik veled.

Én ghostingolnám a francba.

márc. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha csak játszadozik, akkor miért van az hogy ha találkozunk személyesen akkor tök jól elvagyunk, nem is nyúl a telefonjához hanem figyel ràm. akkor miért jó ez a játszadozás?
márc. 7. 04:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a gyerek játszmák, hogy ki mikor írt vissza és min akadott ki teljesen felesleges és erőltetett kertelések. A csaj szimplán unatkozik és kell az egójának afféle táplálék, hogy valakit hülyítsen, hogy valaki végre figyeljen rá. Nem fog megbecsülni, egy idióta hülyének fog nézni és valahol az is vagy mert ennyire kapaszkodsz hozzá. Ha valami lenne köztetek vagy komolyan gondolná akkor nem csinálna ilyeneket. Ahelyett, hogy ilyen óvodás szintet képviselnél inkább kezd el megemberelni magad! Vedd a kezedbe az irányítást és ne te alkalmazkodj hozzá! Hogyha látja, hogy egy irányítható gyökér vagy akkor használni is fog. Döntsd el, hogy akarsz tőle valamit vagy sem! Egy darabig még elnézhető neki ez a viselkedés, de ha hosszú távon ilyeneket csinál az nem magyarázat arra, hogy érzelmi hullámai vannak, mindenkinek vannak. Ez a csaj és még te is, szerintem éretlenek vagytok még egy kapcsolathoz.
márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két dologra tudok gondolni. Vagy nagyon belenyúltál és ez valami személyiségzavaros csaj aki a legkisebb félreérthető dolgot is támadásnak vesz hiperérzékeny és fura látásmóddal. Ezek amúgy nem is olyan ritkák manapság, igazából mindkét nemben hogy korrekt legyek. A másik lehetőség hogy hülyít és játszmázik veled, és így húzza a saját egóját rajtad, hogy kitalál mindenfélét hogy még te teperj és alázkodj meg. A minősített eset pedig az, ha személyiségzavaros/rossz természetű, és emellé még játszmázik is. Simán benne van a pakliban.

Nem akarom megmondani mit tegyél, te dolgod, de szerintem jó ha tudsz a kokcázatokról és mellékhatásokról. Ez a dolog valószínűleg nem fog változni benne jó irányba, nem tünik el magától, hanem ahogy közeledtek, még tovább fog erősödni. Ebben csak ő tudna változtatni, de valószínű nem fog.

márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyböl repitenem a Tiltast az ilyennek.
márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!