Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit lehet ilyenkor tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a melóhelyemen. Nagyon sokat dumálunk és jól kijövünk egymással. Már sginte navyon sok ráutaló jele van, hogy szeretne tőlem valamit vagy járni velem. Mivel nem reagáltam neki úgy 4szemközt ezért az egész műszak előtt is felvetette.

Ah a baj, hovy nagyon jól néz ki, 10/10 külső-belső csak 1 nagy baj van. Normál testalkat és nagyon rendes. A munkaruhában nem is láttam vagy figyeltem fel rá de akkor melle vannak mint a feje...

Akkor vettem észre amikor végeztünk és a civil ruhánkban voltunk. Pont egy ráfesgülős pulóver volt rajta és hát láttam amit láttam. Nem tudom miért taszítanak engem a nagy mellüek, de nagyon kár mert nagyon rendes lány. Most mit csináljak, mit mondjak neki?



márc. 10. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Küldd el hozzám basszus. Milyen bajai vannak az embereknek, el se hiszem xd
márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háf nekem ez nagy baj.
márc. 10. 21:01
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
91%
Csak mondd, hogy nem az eseted.
márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy közelről megnéztem nem magy a melle. Lehet hogy csak a melltartó volt az. Kb pont egy akkora, hogy rá tudnék markolni. Mint egy kókuszdió. Bejön nekem is. Viszont közölte hogy van baratja kozben. Nagyon osszezavarodtam. Mi tevo legyek?
márc. 11. 19:27
 5/5 Senior Séf ***** válasza:

A női mell nyelvtani fokozása:

nagy; nagyobb; éppen jó

márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!