Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini vagy felnőtt lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini vagy felnőtt lányokkal könnyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt tinikent barátnőm, most felnőttként sem egyszerűbb pedig régebben abban bíztam hogy felnőttként valamivel jobb lesz a helyzet.
márc. 10. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Tinivel azért könnyebb, mert sokkal inkább befolyásolhatóak. Viszont egyrészt ez nem tart örökké, másrészt nem tudnak elég jók lenni egy felnőtt számára.
márc. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A "felnőtt lányt" úgy hívják, hogy nő.
márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Nekem tudna jó lenni lány, ha fiatal is. Bár írna rám ilyen lány..
márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Akkor könnyebb amikor normális vagy és fejlesztetted magad, edzel, van életed, stb.

Akkor minden korban könnyű. Én így csinálom. Elég jól megy. Nem várok a környezetre. Én teszem meg a lépést. Szuper az élet.

márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
drukkolok neked
márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!