Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem figyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem figyel semennyire sem rám valaki, mert eldöntötte, hogy milyen vagyok, és meg sem hallgat?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben mit lehet csinálni? Nulla alapja van annak, amit gondol rólam, és konkrétan mocskol mások előtt?
márc. 16. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj beszélgetni vele.

Honnan tudod, hogy mocskol mások előtt? Ott vagy? Vagy visszamondják?

márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkeresnek ismeretleneknek, akikről azt sem tudom, hogy kik, és írnak fszságokat, fenyegetéseket.
márc. 16. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol keresnek meg? Fenyegetésekkel nyugodtan lehet menni a rendőrségre.
márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Irány a rendőrség!!! A csajt rágalmazásért, a többieket fenyegetésért feljelentheted.
márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Az attól függ, hogy mi a célod:

Ha csak meg akarsz tőle szabadulni, akkor ahogy felettem mondták rendőrség. (Én azért előtte szólnék neki, hogy vagy abbahagyja, vagy feljelentem.)

Ha szeretnéd helyrehozni a kapcsolatot, akkor írj, és kifejtem bővebben mi segíthet.

márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Bízz magadban te egy fantasztikus ember vagy minden sikerülhet, ha akarod
márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kitalálom, csak nem Ádám az illető
márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!