Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm családja nem képes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristóf Katona kérdése:

A barátnőm családja nem képes elfogadni, azt hiszik, hogy egy ánok kígyó vagyok, de nem. Nem istmernek még semennyire, most vagyok a barátnőmmel 4hónaposak. Én és a barátnőm is 17évesek vagyunk. Úgy érzem, hogy elakarnak választani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismernek semennyire, akkor miből feltételezik, hogy álnok kígyó vagy?
2020. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thispain ***** válasza:
#1 Előítélet gondolom.
2020. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélj velük. Ennyire egyszerű.
2020. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam beszélni velük,de sikertelen."Nem érnek rá.Nem engedik sehová el a Barátnőmet.

Gondoltam arra,hogy 7hónap és 18lesz,jöhetne hozzám.

Mennyire jó ötlet?

2020. márc. 21. 23:51
 5/6 Thispain ***** válasza:
Akkor Rómeó és Júlia.
2020. márc. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem érnek rá? Odamész mintha lenne pöc$öd amikor otthon vannak aztán nem "tudnánk most beszélni?" meg "mikor értek rá?" gagyisagokkal próbálsz rájuk hatni, hanem szemtől szembe megmondani könyörtelenül hogy mi van. Ha tetszik, ha nem, ez így lesz.
2020. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!