Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem akarok egy lánnyal összejönni akivel kavartam de ő hajlamos bántani magát ez miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! van egy lány osztálytársam akivel kavartam 9. osztályban szerelmes voltam belé de hirtelen egyik napról a másikra talált valaki mást és engem eldobott, miután szakított az akkori exevel megint rám irt hogy sajnálja a dolgot megint kavartunk és ugyan ez megtörtént eldobott, elég hülye voltam hogy visszafogadtam, de most novemberbe szakított a barátjával akivel sokáig együtt volt és elkezdtünk kavarni de most egy pár honapja rá jöttem hogy én ezt nem akarom így mert nagyon sokszor átvert és fájdalmat okozott nekem (úgymond észhez tértem) de nem tudom hogy koptassam? le már volt mikor próbáltam akkor öngyilkossággal fenyegetőzött meg hogy bántani fogja magát, képes rá mert már volt nyoma

hogy bántotta magát, valaki kérlek segítsen ki ebből a helyzetből, tanácstalan vagyok.Hogy jöhetek ki ebből a dologból úgy hogy ne bántsa magát. Ő sokkal kegyetlenebb volt velem mégse zsaroltam érzelmileg



#tini #szerelem #menekvés #Őnkárositás
márc. 21. 06:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csereld le az osszes elerhetoseged. Nehogymar zavarjon meg mindig.
márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te felelősséged az ő lelki nyomora.


"mikor próbáltam akkor öngyilkossággal fenyegetőzött meg hogy bántani fogja magát"


Ez tisztán érzelmi zsarolás, nagyon aljas dolog tőle.

márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez valami mentális beteg. Vagy nárcisztikus, vagy borderline, but, my brother, hold the line - and don't let the witch creep back into yor life.
márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy osztálytársam, ma se jött be suliba nem ír vissza barátnőjének sem, nem akarom hogy bárki is miattam bántsa magát vagy valami félek ettől utána meg én lennék a hibás, pedig ő 2x eldobott én meg nem akarok tőle semmit, de hajlamos bántani magát már mondta is
márc. 21. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell zárnod az életedből, csak élősködik rajtad és folyamatosan átver. Most már zsarol is. Egyébként a 4-es válaszodra reagálva, nem te lennél a hibás még akkor se ha megteszi, ez szerencsére nem így működik. Viszont az ilyen zsarolós, kihasználós, érzelmi bántalmazós elmeroggyantakkal senkinek nem szabad kapcsolatban maradnia mert rendkívül károsak sőt megnyomorítóak. Ajánlom neked a szürke kő technikát, kicsit se legyél érdekes a számára a jövőben, minimálisra és üresre vedd a kommunikációt. Esetleg mondd hogy sajnálod, nem érzel felé semmit már, kiégtél végleg. Mondanám jó lecke lesz a kis hülyének hogy koppan és ne használjon ki normális embereket, de gyanítom ez pontosan az a fajta szemét típus aki semmiből se tanul, mert mindig más a hibás. Majd az élet megoldja. És ne feledd, ha esetleg tényleg öngyilkossággal próbálkozna, az se jogilag, se morálisan nem a te felelősséged!
márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy hányan fenyegetőznek ezzel? Nagyon sokan és csak a töredéke tesz bármit is. Esetleg felhívhatsz lelkisegély számot, aztán kimennek hozzá, mert önveszélyes.
márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy energiavámpír aki figyelemre vágyik. Hogyha emiatt valamit is csinálni fog magával az nem a te hibád lesz, ennél jóval mélyebben vannak a gondok.
márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az oka!

Alapból pszichésen beteg, és nem tudja kezelni a kudarcait. A szülők feladata, hogy kivizsgáltassák.


Minél távolabb tőle!

márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig tartalék voltál neki hidd el
márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem miattad fogja bántani magát. Ha tényleg annyira súlyos eset, szólj a szüleinek, vagy valakinek a suliban.

Olyan segítségre lehet szüksége, ami magasan túlmegy azon, amit te tudnál adni, plusz nem is a te felelősséged.

márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!