Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek hogyha engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek hogyha engem zavar ha közben a lány több emberrel beszél?

Figyelt kérdés

Mai világban ( de gondolom ezt senkinek nem kell elmondani) egy átlagos 16 éves gimis lány több sráccal beszél, tökmindegy hogy(jajj csak haverom, osztálytársam, anyám kínja) de beszél és többen csapják neki a szelet.

És ez engem kurvára idegesít, hogy nem lehet egy lánnyal normálisan beszélgetni sem folyékonyan mert 5 emberrel beszél. És mindig kiderül hogy más is van a dologban xd


márc. 30. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mármint online vagy élőben? Vagy is-is?
márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez már csak ilyen. Az interneten ha lány vagy, min. 3 srác beszélni akar veled. Ez nem újdonság. Azt meg nem mondhatod mindennek az elején hogy nem szeretnéd hogy más sráccal beszéljen. Bekorlátozod, úgy hogy nem vagy a barátja, mert akkor még éppen-éppen elmegy, de így?


Folyékonyan, vagyis sokáig tart válaszolnia és úgy gondolod hogy az idő alatt más fiúkkal beszélget?


Egy időben én is így voltam, volt egy srác akivel beszéltem és kiderült hogy más csajjal is beszélgetett, és egyből taszító lett. Azóta viszont látom, hogy úgy gondolkodnak hogy nem akarnak csak 1 emberre heteket, vagy hónapokat szánni, és keresni mást.


Tho én jobban szeretek 1 emberre koncentrálni, főleg mert nem vagyok a szociális pillangó. Elég 1, de a 0 is megfelelő.

márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Beszélhet bárkivel, amígy nem fekszik rajta senki sem. Egyébként meg hagyd a fenébe az internetet, keress valakit személyesen inkább.
márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Beszeljetek meg a hatarokat pontosan. Biztos nem gondolja,h zavar.
márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nehéz ügy. Szerintem a legjobb megoldás, ha eléred hogy te legyél a legjobb nála. Szóval olyat keresni akivel a legjobban passzoltok, megvan összhang és téma. Akkor másokat fog mindig háttérbe rakni, csak hogy veled lehessen :)

Ezen kívül ha mély beszélgetéseket szeretnél (mert a kérdésedből ezt szűrtem le, hogy ezért zavar a sok másik beszélgetőtársa), akkor érdemes mélyebb világképű, esetleg introvertáltabb lányt keresni a felszínes csevelyt preferálók helyett. De az is működhet ha kifejezetten egy emberes lányt keresel. Csak ott ez vissza is üthet mert pontosan így veszíted majd el a társaságát, ha jön valaki akire tényleges párjaként tekint, és ha épp nem te leszel az.

márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként ne zavarjon... Az én barátnőm táncos... A s*ggét száz meg száz kéjenc nézi, kap virágokat tucatjával mikor fellépései vannak... És igazából leszrom. Mert engem szeret.
márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha téged az zavar, hogy az a lány, akivel együtt szeretnél lenni, nem CSAK veled áll szóba, hanem VAN szociális élete, akkor egyelöre nem vagy alkalmas kaocsolatokra
márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy verseny. Jobbnak kell lenni az összes többinél.
márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az önbizalomhiány. Ha van elég önbizalmad, akkor nem zavar, hogy mással is beszélget.
márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, minden csaj több vasat tart a tűzben egyszerre
márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!