Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Később is kialakulhat szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később is kialakulhat szerelem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném az egész storyt leírni mert az nagyon hosszú lenne. Rövidebben arról lenne szó, hogy megismerkedtem egy lánnyal pár hónapja aki akkor jött ki egy kapcsolatból, és úgy tűnt hogy ő is szerelmes belém. csillogó szemekkel nézett rám, állandóan dicsérte a külsőm, és nem is úgy beszéltünk mint 2 sima barát. de éreztem hogy valami változott a részéről, mert nem úgy állt hozzám mint előtte. kiderült hogy nincs túl egy nagy szerelmén, aki csak szórakozik vele már régóta. eléggé megromlott a kapcsolatunk mert én nem tudok rá barátként nézni, ő meg jelenleg elvileg senkitől nem akar többet mint barátság, és sok vitánk volt emiatt. kérdeztem hogy akkor minek mondta hogy lehet később több is, és azt mondta hogy ő is többet érzett az elején, csak nem volt elég, és ha segítettem volna neki túllépni, hogy hagyom hogy kibeszélje magából nekem a fájdalmait, akkor lehetett volna több köztünk később. ti ebben mennyire hisztek? én úgy gondolom hogy a szerelem vagy kialakul az elején, vagy soha nem fog. de akkor is ott van köztünk az a szikra, mert látom hogy sokszor csillogó szemekkel nézett rám még a viták után is, és tudom hogy én is tetszem neki. szerintetek van ilyen hogy ha ő tényleg túl lesz azon az emberen akkor majd feltámad a szerelem benne felém? bár jelenleg én is úgy érzem hogy rajta kívül nem érdekel senki, tökmindegy mennyivel szebb, és szerintem ő is ezt érzi még az az ember iránt. de akkor miért néz rám sokszor úgy? megéri kitartani szerintetek ilyen helyzetben? én nagyon szerettem volna kapcsolatot, és szeretnék is még, de eléggé rossz most a kapcsolatunk
márc. 31. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valszeg annyi történt, hogy benned látta a túllépés lehetőségét a szakítás után. Tetszettél neki és hirtelen úgy érezhette, hogy végre itt egy új ember és egy új esély. Aztán idővel ráébredt, hogy csak a helyzet miatt volt annyira oda érted. Nekem ez az elméletem.
márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!