Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jelöljem be azokat a lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelöljem be azokat a lányokat ismerősnek a Facebookon, akik tetszenek nekem és szimpatikusak? Kialakulhat szerelem is, de a barátság minimum...

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem néhány gyönyörű, szép, nagyon okos, intelligens, aranyos és kedves lányt. Minden szempontból az álomlány kategóriába tartoznak nálam. Remélem szorosabbra fűződik a viszony közöttünk, és valamelyikőjük akár a barátnőm is lesz majd. De már annak is örülnék, ha barátkoznánk.


Ugyanakkor tartok tőle, hogy nem leszek hozzájuk elég jó. Vagy, hogy ők nem is úgy gondolták, ők nem is akarnak velem ismerkedni semmilyen szándékkal, mert én hozzájuk képest nem vagyok elég jó semmilyen téren. Mi van, ha megijednek és valami perverz állatnak gondolnak, mert nem ők adták meg az elérhetőségüket. Akit egy versenyen ismertem meg, annak az eredményhirdetésről, akiket magánsuliban, előadásokon, azoknak a névtábláikról stb.


16/F


Szerintetek bejelöljem őket?



2023. okt. 22. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, minden fiu ezt csinálja a lányokkal, nem lesz baj /lányok is a fiukkal, csak kevesebben/

beszélgess ismerkedj velük, de ha ők nem érdeklődnek utánad /ami nem ritka szoval ne lepődj meg/ akkor ne nyomulj, mert az gáz

2023. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Aztán majd jönnek a lánykák, hogy nem értik, hogy a pasi miért jelolget be minden lánykát az fb-én
2023. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar vmit egy lány akkor érdeklődni fog egy idő után. De ha folyamatosan te vagy aki témákat hozz fel az nem jó jel, nem érdemes erőltetni
2023. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jelölésben nincs semmi, viszont kezdetnek tök jó, szóval csak nyugodtan.
2023. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2es valaszolo, lanyoknak is van be jelolve/kovetve egy csomo fiu. ez meg nem jelent semmit

vissza kovetik egymast, es?

2023. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Jelöld be, hazudj neki mindent, és beléd fog szeretni.
2023. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelöld, abból nem lehet baj. Sőt írjál is nekik. Legfeljebb nem jelölnek vissza vagy nem válaszolnak. Azt várhatnád, hogy ők kezdeményezzenek.
2023. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Jelöld be, majd zaklasd őket. Ha sírnak, élvezd, mert kontroll alatt tartod őket.
2023. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!