Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, és észre vettem hogy mindig a lábamat nézi, főleg a ha szoknya van rajtam. Vékony testalkatú vagyok, és volt, hogy rajtakaptam

ápr. 3. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Azért nem mindegy, milyen brand alakult ki benne rólad.
ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megfogalmaznád érthetőbben? Bocsi :D
ápr. 3. 14:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy az ilyen kérdéseknél a Kérdező szándékosan játsza az értetlent. Na vajon mit nézhet a lábaidon, miért néz meg egy férfi egy szoknyás nőt? Dobpergést kérek! Hát a formás lábaidat, combjaidat, hogy mennyire bekerülne oda közéjük mert egy férfinek imponáló egy szép nő formás kecses lábakkal. Ugye milyen hihetetlen, ki gondolta volna.
ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lanyok, nok.. ne legyetek mar ennyire egysejtuek de komolyan.. tisztelet a kivetelnek de komolyan, mar sirok hogy napi 20 ilyen es olyan hasonlo kaliberu kerdes ferfitol/notol lanytol/fiutol hogy ez vajon mit jelenthet.. 😂 Mar nekem faj neha. Kedves kerdezo, azt hogy kanos es izgatja a fantaziajat az hogy te szoknyaban vagy es nezi a labad. Na ezt jelenti.
ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd szép formás a lábad.
ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gabor49 ***** válasza:
tettszik neki a lábad
ápr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Csodálom, hogy ennyi ésszel a buszmegállót megtudod ismerni egyáltalán.
ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy ez mi az isten mégis???….

Szerinted erre tud bárki is értelmes választ adni?

Amúgy ne tőlünk kérdezze már mindenki folyton hogy most akkor tetszek e neki meg társai mert higyjétek el hogy nem tudjuk!!!!

Ha pedig nagyon érdekel tényleg akkor illik ám tőle megkérdezni aztán mondja is el az igazat!

Eszem megáll milyen hülyeségeket írnak ki ide nap mint nap ez valami elképesztő már de komolyan mondom🤦🏻

ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Minek vagy ezzel elfoglalva? Vicces, hogy próbálsz oktatni, mégis te is sok hülyeséget kérdezel másoktól. Nem árt rendet rakni magadban, mielőtt beszólsz másnak. A többi embernek köszönöm a választ!
ápr. 5. 16:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező de te hihetetlenül buta vagy
ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!