Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 év az nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V-Buck hekk kérdése:

Szerintetek 2 év az nagy korkülönbség? Vagy lehet gond egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hát bevezetésnek 18 éves lettem most februárban volt már barátnőm szexuális kapcsolatom is és van jövő képem nem cigizek nem iszok. És elég komolyan kezdek gondolkodni párkapcsolati téren nem családba de nekem nem kell már több ember sex miatt. Van egy barátnőm lassan 4 hónapja aki 15 éves és most lesz 16 augusztusba, lefeküdtem vele mert ő is akarta és ez nekem a gondom. Nagyon érett hozzáállása van igaz más mint egy korom beli de nagyon komolyan gondolkozik és normális. Így vissza gondolva nagyon megbántam mert még sose vettem el senkinek se a szüzességét nem hogy egy 15 évesnek. Mind 2 akartuk szeretjük egymást de túl korainak érzem és félek hogy rólunk mit gondolnak. Mai nap anyja felhívott hogy tud mindenről okosan stb ő is tudta mi van. De én nem tudom ez most normális-e mert ő is mondta hogy még a kortársai előtt jár és fura érzés. Bennem is van ilyen furcsaság. Veszek neki mindent megteszek érte bármit de akkor is fura. Szerintetek

ápr. 10. 17:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
Sokan 30asokkal dugnak ebben a korban. Ismerek ilyen párokat is. Viselkedj éretten legalább annyira mint a 15 éves csajod, ne generáld a drámát, és a saját boldogságotokkal foglalkozz.
ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
#11 "Sokan 30asokkal dugnak ebben a korban" - Valaki nagyon el akarja ezt hinni...:D Hiába írod le minden egyes alkalommal, továbbra sem lesz igaz.
ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

12


12


Szerintem iden most kommentelek ide harmadjára. Rengeteg ilyen kapcsolatot ismerek, es nekem is volt boven. Jelenlegi párommal majdnem 20 ev van koztunk, igaz elmult 18. A valosagot tagadhatod, attol meg az nem szunik meg letezni.

Mindettol fuggetlenul két és fél év nem is igazán korkulonbseg, azt hiszem ebben a tobbseg egyetért. A 15 éves lányok akik kivánják pedig dugni fognak, akár 15, akár 18, akár 38 a partnerük, emiatt ne legyen lelkid kérdező.

ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

#13 "Rengeteg ilyen kapcsolatot ismerek" - Én pedig 21 éves vagyok és egyetlen egy ilyen esetről hallottam a kortársaim, ismerőseim, haverjaim közt, de a csaj ott is 19 volt, nem 15...

Amit írsz, azt saját magad is el akarod hinni, illetve erre akarod "nevelni" az itt olvasgató kiscsajokat, hogy ez normális.

Sajnálom, ha ezzel fájdalmat, vagy rossz érzést okozok neked, de nem hemzsegnek az utcán az apakomplexusos tinik, megkérdezhetsz bárkit erről. Írj ki egy kérdést és nézd meg a válaszokat.

ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
"A 15 éves lányok akik kivánják pedig dugni fognak, akár 15, akár 18, akár 38" - Persze, 38 évessel XDDD Nem, sajna a világ nem így működik. Az előttem szólóval ellentétben én 19 évem alatt egyetlen ilyen esetet sem láttam, szóval hiába próbálod erre terelni a fiatalokat, nem, ez se nem gyakori, se nem normális.
ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
Aki ilyeneket írkál az gyakorlatilag támogatja a pedofíliát.
ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

#14-15


Azért mert nem kötik az orrotokra, és amilyen beszűkült szemellenzővel mászkáltok, valószínű nem veszitek észre még a közeli ismiken sem, ha hasonlóban vannak. A tini age gap sztorik nagy része az érintettek között marad, pont a társadalmi megítélés miatt. Ettől még nyilván nem megszokott, de tippre minden tizedik tinilány legalább kipróbálja nála kétszer idősebbel.

De nem ez a kérdés, szóval ne offoljunk tovább

ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
#17 "A tini age gap sztorik nagy része az érintettek között marad" - De érdekes módon azok mindig tudnak róluk, akik ezt támogatják...
ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

18


Egyrészt, talán mert tapasztalatuk van benne, másrészt pedig mert anonim forumokon azért elég sok tapasztalat megosztás van (pl Age gap reddit). Ettől még nem tudod meg az osztálytárs Zsófiról, hogy ki élvezett tegnap a szájába, lol.

A 16-ot betöltő lányok kevesebb mint fele szűz, nem kell infantilizálni a tiniket. És nem kell a kérdezőt a lelkiismeretével csesztetni.

ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
44%

Ameddig egyik félnek sem esik semmilyen sérelme a kapcsolat alatt, akkor ez még elfogadható.

A pedofília nem itt kezdődik. Ha a barátnődet a kora miatt szeretnéd, meg azért ha pl egy kislánynak nézne ki, akkor ott lenne baj, de ez gondolom nem így van.

Vannak ennél sokkal meredekebb, nagyobb korkülönbséggel rendelkező esetek is.

Ha az anyuka elfogadja, meg a lánynak is oké, akkor nincs ezzel probléma. A többi emberrel meg ne foglalkozz, mert mondhat bárki bármit.

Próbáld meg ezeket a gondolatokat kiverni a fejedből, mert tudja hátráltatni a kapcsolatot. Semmi károd nem lehet neked sem belőle, se a csajnak.

ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!