Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mégis mi okból nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mégis mi okból nem válaszoltok?

Figyelt kérdés

Ma ráírtam egy lányra (arckönyvön), de akkor, mikor épp nem volt elérhető, megkérdeztem, hogy hogy van. Azóta volt már fenn, látta is, de nem válaszolt. Le akar koptatni, vagy ez egy olyan típusú üzenet ami elévül, csak akkor szokás válaszolni rá, ha épp abban a pillanatban mikor küldöd fenn van az illető?

Egyébként tegnap is beszéltünk, csak el kellett mennie, és mondta, hogy majd később beszélünk.

Igazából nem hiszem, hogy le akarna koptatni, de egyszerűen nem tudom, hogy mi más oka lehet még.


2015. máj. 17. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ér rá vagy nem kapta meg vagy az egyébb üzikbe küldte el
2015. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha odalenne érted akkor biztosan válaszolt volna ebből kell kiindulni
2015. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Hát... ebben én is reménykedtem, de sajnos egyik sem lehet, mert:

1. Látta az üzenetet.

2. Like-olt nem egy posztot, így kétlem, hogy ne lett volna gépnél/ne ért volna rá :/


#2

Lehet igazad van, de mi csak barátok vagyunk.

2015. máj. 17. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
# 2 ez nem igaz. Én akkor se feltétlen válaszolok rögtön ha odavagyok egy fiúért. De azért ahogy láttam 1 nap múlva válaszolok. De én mindig beállítom, hogy ne lássák, hogy fent vagyok meg miután elolvastam beállítom olvasatlannak. Lehet szemét vagyok de néha rossz passzban vagyok és akkor kell egy nap amikor nem írok neki.
2015. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Szerintem ez rendben van. Viszont mikor látom, hogy látta, de nem válaszol valaki, mindig megöl a kíváncsiság miért nem :D

2015. máj. 17. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
4. igen igazad van kivétel erősíti a szabályt, de ha az esetek többségét nézem akkor ha egyszer kiírja hogy elolvasta az üzenetet és nem válaszol most, akkor később se fog válaszolni.
2015. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sőt olyat is el tudok képzelni, hogy direkt akarja húzni a pasi agyát. Ugyan ezért ilyet én is szoktam csinálni lányokkal akiknek éppen csapom a szelet.
2015. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!