Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 eves lanyok milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 eves lanyok milyen sracok jonnek be? Kulso/belso illetve izles meg stilus teren Kort es nemet is irjatok 16F

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 22:39
 1/7 anonim válasza:
Hát külsőre nincs konkrétan ideál, lehet barna, szőke, legyen szép arca. Ne legyen kövér de pálcika se, viszont a kockahas meg ilyesmik nem nagyon fontosak. Belsőre legyen őszinte, ne játssza meg magát, megbízható, legyen humorérzéke, érezzem, hogy fontos vagyok neki kb. ennyi.:) 15\l
2015. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külső: sötétbarna, vagy vöröses-szőke haj, szemszín mindegy csak legyen benne csillogás, el lehessen benne merülni, nem tudom miért de vonzanak a V alakú hátak :D, szálkásan izmos test, minimum 180 cm persze a személyiség többet nyom a latba :) szóval ha valaki nem rendelkezik ezekkel akkor is bejöhet :)


belső: hűséges, védelmező, vicces, kedves, legyen kicsit gyerekes is tehát ne legyen mindig komoly, lehessen vele bármiről beszélgetni, intelligens, olyan aki szívből szeret és komolyan érdeklem nem csak egy hóbort vagyok a számára


kb. ennyi lenne :) 14(,5) /L :D

2015. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok És legyen idősebb minimum egy évvel :)
2015. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ohh akkor én senkinek sem kellenék :( el is ásom mindjárt magam. :(( mert úgy is szomorúan egyedül halok meg :(
2015. máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hosszú haj, ne legyen nagyon izmos, ne legyen páwa fiú, és legyen tisztában salyát magával és érzéseivel. Na persze meg legyen önbecsülése, de a humor az nálam mindent visz.:) 15/L
2015. máj. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4! ne szomorodj el, nem minden lánynak ilyen az ízlése!


2 voltam

2015. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát most nem tudok az lenni :( senkinek se kellek :/

4-es voltam :(

2015. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!