Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagyok. Sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves lany vagyok. Sokan azt allitjak hogy joval idosebbnek tunok mit amennyi valojaban vagyok. ?!

Figyelt kérdés
Gyakran mondjak hogy szep vagyok..Es hat mit ne mondjak eleg dekorativ.Eleg gyakran elofordul hogy megneznek az utcan vagy egyeb helyeken.Az egeszben az a raadas,hogy nem csak a velem egy koruak hanem mar idosebb palik is..Es hat ilyenkor eleg zavarba szoktam jonni..Nem tudom miert van ez..Fiuk!Legyszives magyarazzatok el nekem ,hogy miert csinaljatok ezt?!
2015. máj. 30. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán mert jól nézel ki.

És aki jól néz ki, azt megnézik a fiúk.

2015. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezen mi olyan rendkívüli? Én is megnézem azt aki szép és tetszik
2015. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek lennél zavarban? örülj neki sokan azt kivánnák hogy a hejedbe legyenek. Inkább használd ki és élvezd a bőséges választékot :)
2015. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

,,Gyakran mondjak hogy szep vagyok..Es hat mit ne mondjak eleg dekorativ''

Ha kirakod amid van ne csodálkozz hogy megnézik:) Ez picit olyan álszent dolog.

2015. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg szép vagy! ;) Habár én lány vagyok de talán esetleg el tudom magyarázni hogy "miért csinálják ezt". Azé' me' szép vagy. Pont. Kész. Ezen nincs mit taglalni...

És a "dekoratív" alatt mit kell érteni ha szabad kérdezni?

2015. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szokasom kitenni mindenem;)

Azt ,hogy amiota tudom az eszem sportolok,es hat meg vagyok elegedve az alakommal meg hat a cicim is eleg nagy szoval olyan nem elol deszka hatul lec vagyok.:)

2015. máj. 30. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Szívesen megismernélek kedves kérdező :) Ha gondolod akkor írj rám ^^

16/f

2015. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem figyelemre és dicséretre vágysz :'DD áá dehogy! mégis miért írtál volna ki egy ilyen posztott? XDD
2015. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy zavaró tud lenni ha megbámulnak, de fogd fel pozitívan, ez annak a jele hogy jó csaj vagy. Idővel majd megszokod, már amennyire ezt meg lehet szokni...Gondolj arra hogy sokkal jobb neked mint egy olyan csajnak akire a kutya se néz ;)
2015. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!