Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belekezden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes belekezdeni egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, de nagyon szeretjük egymást, viszont ő tavasszal kimegy Németországba dolgozni 4-5 évre... Szerintetek érdemes lenne belekezdeni egy távkapcsolatba?:/ Azt hallottam hogy az nagyon szar és nagyon sokan bele buknak...

2015. júl. 26. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomból .


1 kapcsolatom volt , 8 hónapig voltunk együtt . Suli vége , elment barátnőm dolgozni Balatonra . 200km volt köztünk , 3 napig bírta és szakítás lett a vége . Augusztus végén visszajön kiváncsi leszek megkeres megint vagy sem .


18/F 17/L

2015. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom hogy nagyon rossz.

alig látod, alig tudtok beszélni.

szépen lassan lemaradtok egymás életéről, mert ugye mindent nem lehet belesüllyeszteni a 10 perces beszélgetésbe ( max 1,5 óra )

nincs melletted, nem tudok átölelni, nem bújhatsz hozzá stb...

aztán egy idő után elkezdtek eltávolodni.

Viták is lesznek , bőven, mert ugye ő nem tud egyik pillanatról a másikra melletted teremni, megvédeni,meghallgatni, megvigasztalni, mert az az 1 óra baromi kevés.

ha hazajön, akkor ismét te leszel a világ legboldogabb embere, és azt fogod hinni, hogy minden szuper és jó, de miután elmegy, ismét nagyon hiányozni fog.

mindenki azt hiszi, hogy majd ők lesznek a kivétel, de... a távolságot nem nagyon lehet legyőzni sajnos :/

persze, ha mégis úgy döntesz, hogy kipróbálod, akkor sok sikert :)

2015. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) De épp ezaz, nem tudom mit tegyek, félek hogy jobban fog fájni ha távkapcsba élünk és esetleg szakítunk, mintha előtte szakítanánk.. :/
2015. júl. 26. 11:34
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet általánosítani...ha szereted szereted 5 év távlatból is....

Egyébként sok család megy szét, mert a férjet ritkán látják otthon. Családunkban 2-en is :(

De azt teszel amit akarsz...ez egy nagyon kényes kérdés!

Amint lehet menj utánna!

2015. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen. Az nem is rendes kapcsolat, csak egy levelezőtárs. Aztán évente max 4szer hazalátogat és akkor dughattok egyet. Olyan, hogy "hivatalosan" van valakid, valójában meg nincs.
2015. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Érdemes! Nagyon jó film én szakadtam rajta.:) Adam Sandler a király!
2015. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő..Ezt nem értem.. Milyen filmről beszélsz? :D
2015. júl. 26. 12:09
 8/14 anonim válasza:

(Tapasztalat) A tavkapcsolat egy elegge ohm.. Sz×r dolog..mikor hianyzik nem lathatod, nem erintheted meg, mikor sirsz nem tudod megolelni. Es meg sorolhatnam a sok-sok negativ dolgot. DE! ezzel semmi nem lesz jobb..

En is tavkapcsolatban elek.. Feleve.

Es ami nyugtat, es ajanlom hogy ez is nyugtasson teged, es atobbi part aki hasonlo helyzetben van, hogy szeretitek egymast! Parszaz km ne valasszon mar el konyorgom.. Masnak adnad a szerelmed? Ha vele boldog vagy, jol erzed magad akkor szerintem semmi gond nincs, azt leszamitva h nem mindig lehetsz vele.. Kesobb banni fogod ha szakitotok.. Most gondolj bele abba, hogy kesobb mennyire jo lesz! Mikor mar tudod hogy tenyleg egymase vagytok! Es tudjatok ertekelni az egyutt eltoltott idoket is.. Ezert szeretem jobban a tavkapcsolatot mint a 'normalisat'. Mindenki azt hajszolja hogy jajj, ilyen rossz a tavkapcsolat olyan rossz.. Persze, reszben igazuk is van.. De masreszt nincs..

En azt tudom neked mondani hogy kifogjatok birni ezt a par evet ha igazan szeretitek egymast. Most gondolj bele.. Lehet 4-5 ev mulva talalnal egy olyan ferfit mint ot. Vagyis.. Nem olyant. Csak na..

A lenyeg, hogy egy normalis ferfit akkorra talalnal(mert ugye keves a normalis) mikorra ujra egyutt lehetnel azzal akit szeretsz.. Sokan azert vetnek veget a tavkapcsolatnak mert adnak masok negativ 'velemenyere' negativ elmenyerie, kozben meg a pozitiv dolgokat figyelembe se veszik.. Es ez nagy butasag.. Es most egyaltalan nem azok ellen vagyok akik azt gondoljak hogy a tavkapcsolat egyenlo a nullaval..felreertes ne essek. Mindenkinek megvan a maga velemenye, amit en elfogadok, es tiszteletben tartok. DE VISZONT en most csak neked, kerdezo szeretnek segiteni. Hogy butasag lenne veget vetnetek a kapcsolatotoknak. Kesobb megbannad, ha igazan szereted ezt a ferfit..

Minden jot! Es kitartast nektek!

15/L.

2015. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segített:)))

(mindenkinek köszönöm)

2015. júl. 28. 00:15
 10/14 anonim válasza:
Nekem az orvosom ajánlotta a levágást. Pár napig kórházban kell feküdni utána, mert mégis csak egy műtét, de utána hamar rendbe jön állítólag.
2015. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!