Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanra eltüntek a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanra eltüntek a normális kedves barátkozós lányok?

Figyelt kérdés
Pár év elteltével annyi minden változott. Ha nincs pénzed nem vagy nagymenő esélytelen lányt szerezni? Tudom egyre kevesebb a normális fiú is de ez szerintem részben az elkeseredettség oka valaki meg alapból ilyen. Normális kapcsolatot és normális lány ennyire nehéz találni ? Mert nem fogom eldobni a régi énem csak azért hogy felszedjek pár alkalmi vagy csak pénzre menő csajt. 4emélem vagytok még. 17/f

2015. júl. 31. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Igen, vagyunk, és sajnos a normális, kedves, intelligens fiúk is eltűntek.
2015. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normális. :D
2015. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha mást nem, beszélgetni szeretnék, de még ki tudja mi lesz belőle. Végre egy normális fiú. :)

17/L

2015. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

1.Vagyunk mi is csak kevesen úgy ahogy ti.

2. Nálam a normális az aki elfogad hűséges és elfogad olyannak amilyen vagyok.

2015. júl. 31. 23:09
 5/29 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igen, tudom, hogy kevesen vagytok, ha gondolod írhatsz. :)
2015. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az idősebbek között sem sokkal jobb a helyzet, én 31 vagyok, próbáltam kommunikálni huszonéves nőszemélyekkel, neten is, élőben is, ne tudd meg, milyen siralmas az eredmény, pedig nincsenek nagy igényeim, beképzelt sem vagyok, de nagyon nehéz olyan valakit, akivel értelmesen el lehet beszélgetni, aki őszinte, saját magát sem hazudtolja meg, értelmileg és érzelmileg egyaránt érett stb. Olyan emberekben kellett csalódnom, akiket normálisnak tartottam, csak egyszerűen nem értem a hazugságaikat, a hülyeségeiket.
2015. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6. Sajnos igen ez nem korosztályi probléma de remélem hogy egy kis idővel jobb lesz a helyzet mind két fél számára.
2015. júl. 31. 23:22
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Már egyre kevesebb van.

15/L

2015. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "tisztelet a kivételnek" lányok. Miért nem jelentkeztek felém? :/

17/F

2015. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy fura olvasni, hogy itt a sok lány írja, hogy "itt vagyunk mi, normálisak", és mindig leírják, hogy hűséges fiút akarnak.. de a valóságban miért nem találkozom veletek? vagy bármelyik sorstársatokkal..

19/F

2015. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!