Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanra eltüntek a normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanra eltüntek a normális kedves barátkozós lányok?

Figyelt kérdés
Pár év elteltével annyi minden változott. Ha nincs pénzed nem vagy nagymenő esélytelen lányt szerezni? Tudom egyre kevesebb a normális fiú is de ez szerintem részben az elkeseredettség oka valaki meg alapból ilyen. Normális kapcsolatot és normális lány ennyire nehéz találni ? Mert nem fogom eldobni a régi énem csak azért hogy felszedjek pár alkalmi vagy csak pénzre menő csajt. 4emélem vagytok még. 17/f

2015. júl. 31. 23:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Persze hogy léteznek normális lányok , de kevesen , és ti - még ha normális fiúk/ férfiak vagytok- akkor is csak nehezen veszitek őket észre , mert elrejtőznek a tömegben. Meg mondjuk ha egy normális lány csak barátságot akar az nektek már nem jó . Pedig így lenne helyes . Megismerni a másikat aztán kapcsolat. És nem úgyhogy ismerjük egymást öt perce és máris örökre szóló szerelem és pillangók meg csókok és khm...

Ha normális lányt akartok akkor tegyetek érte ! A normális lányok nem hülyék és általában nem hagyják magukat kihasználni, és elvárják hogy a srác akivel járni fognak az figyeljen oda rájuk és tényleg szeresse . Ne csak az ,, élmény " miatt legyen vele.

17L

2015. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
miértne lenne jó a barátság? :D én mindig így kezdek, az már csak extra ha ennél több lesz belőle :D
2015. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

# 20

kevés olyan fiút ismerek aki kitartó lenne :D mind kapcsolatot akar 1-2 nap alatt .

2015. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#21: Hát ez az, nem elrejtőzni kellene, és várni a sült galambot, hogy majd rájuk talál a szőke herceg, meg nem elérhetetlen ideálokat kellene kergetni (tisztelet a csekély kivételnek). Próbálkoztam nagyon sok átlagos külsejű, visszahúzódó, önbizalomhiányos lánynál, de ők se különbek.

Másodszor: akkor a lányoknak sem kellene finnyáskodniuk, hogy aki lassabban akar haladni, az gyáva és töketlen.

Harmadszor: ha valakinek "úgy" szimpatikus a másik, akkor az nyilván nem barátkozni akar. Amúgy meg senki nem fog hónapokig haverkodni, hogy aztán majd bizonytalan legyen a dolog végkimenetele, mert a lány majd összejön addig valaki mással, aki "tökösebb". Senki nem akarja hónapokig húzni az időt, nem azt mondom, hogy két nap alatt szerelmet kell vallani, de ne az legyen már, hogy nem lehet valakivel ötről a hatra jutni, és hetek után sem lehet tőle mondjuk fényképet vagy találkozót kérni. Senki nem fog ennyi időt áldozni olyan valakire az életéből, akivel nem tudja, hogy lesz-e belőle kapcsolat vagy nem, lesz-e belőle barátság vagy nem. Bocs, de senki sem királykisasszony, hogy majd minden pasi hónapokig fog várni arra, hogy nagy kegyesen küld valaki egy talán nem kamuképet, meg hogy eldönti, hogy egyáltalán mélyebbre menjen-e a dolog, miközben meg ezer másik sráccal ismerkedik. Én megtanultam a leckét, túl sokan voltak, akikkel hónapokig leveleztünk, próbáltam bebizonyítani, hogy értékesnek találom őket, aztán meg a végén semmi. Ha 1-2 hét után nincs semmi esély arra, hogy ne csak felszínesen ismerkedjünk, akkor hagyom az illetőt, én nem fogok hónapokat pazarolni senkire, amíg méltóztatik eldönteni, hogy mit is akar. Az időhúzásnak nincs értelme, és most nem azt mondom, hogy 1-2 nap alatt bele kell szeretni valakibe, csak mondjuk egy képre vagy egy randira ne kelljen már hónapokat várni, meg ne olyan lassú legyen már a haladás, hogy addigra vagy háromszor jön el a világvége.

2015. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Drága angyalom! Miért minden 2. kérdés ez gyk-n? Ennyire nem tudjátok elviselni, ha egy lány nem jön össze? Valóban sok mostanában az érdekes nőnemű lény, de miért kell mindenkit egy kalap alá venni, ezt nem értem. Ha meg ennyire így érzel, akkor legyél aszexuális, már komolyan nem tudok mit mondani az ilyen kérdésekre...
2015. aug. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24# az elrejtőzést a tömegben nem úgy értem hogy ott , ott hátul valami kihalt csendes zúgban , hanem úgyhogy a fiúk többsége hamarabb észreveszi azokat a lányokat , akik ki raknak mindent a kirakatba.

És igen , tényleg nem kell hónapokat, meg heteket várni egy kép, vagy egy randi végett, mert az tényleg sok. Csak mondjuk mielőtt akar egy randit , annyit azért minimum elvárok , hogy tudjam mi a kedvenc színe, meg mikor van a szülinapja. Úgy nem megyek vele randira, ha nem tudok róla semmit.

Nem azt mondtam hogy hónapokig húzza el barátkozós -fázist, hanem azt hogy előtte valamennyire ismerjem , mondjuk tőlem 1-2 hét után már randira hívhat.

Az meg a másik, hogy egy normális lányt keresel , elárulom, hogy várni kell egy kicsit míg eljuttok az ágyig. Nem félévekre, meg évekre gondolok, de minimum olyan 2-3 hónap, amit persze a pasik többsége lusta kivárni és ott hagyja a lányt egy könnyebben kaphatóért.

17L

2015. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26: Én tudok várni, sose másztam rá senkire, részben talán ezért is maradtam egész életemben egyedül. De azért nagyon sokszor a lányokat sem kell félteni, élvezik, hogy valaki hónapokig udvarolgat nekik, közben meg odaadják magukat egy macsónak, mert az olyan izgi (tisztelet a kivételnek). Ha gyorsan haladsz, az a baj, ha lassan, az a baj. Az egyik lány ismerősöm mondta, hogy sokszor maguk a lányok sem tudják, hogy mit is akarnak, és azt hiszem, ez nagy igazság. Meg persze a legtöbben előadják, hogy ők nem olyanok, meg nem felszínesek, nem hazudoznak stb., aztán mégis ugyanott kötünk ki az esetek zömében.
2015. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

26#

igen vannak olyan lányok akik szeretik ha udvarolnak nekik és csak játszanak a férfiakkal, de itt nem normális lányokról beszélünk?

Különben nem hiszem hogy egy érett értelmes nő - hangsúlyozom nem kislányra gondolok - nem tudná hogy mit akar.

A kérdés az hogy vannak e normális , kedves, barátkozós lányok . A válasz vannak, de kevesen . Ahogy normális , kedves , barátkozós fiúk is kevesen vannak , mert mind azt hiszi hogy ha bunkó lesz és felszínes akkor mindenkit meg kap. Ami így helyes is , mert a tömeg ezt várja el. Hisz tény, hogy a lányok valamiért jobban kedvelik a rosszfiúkat, de egyszer mindenki belátja hogy nem a rosszfiú kell nekik akivel nincs jövő és tartós kapcsolat.

Van aki korábban, van aki később, és van olyan is aki nem egyáltalán nem látja be.

Szóval azt mondom kedves normális fiúk akik itt vagytok! Ne változatok meg mert semmi értelme sincs, mert olyan lányt kell találnotok akik úgy elfogad titeket ahogy vagytok. Hibákkal. Mert ha megváltoztok vagy a másik felet akarjátok megváltoztatni abból is csak egy felszínes kapcsolat lesz.

Jó keresést ;)

17L

2015. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
En is itt vagyok mint normalis fiu es szerintem is kihaloban vagyunk
2018. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!