Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez amit érzek? Szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez amit érzek? Szerelem vagy nem? Teljesen össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit kedvelek, 19 éves, én 16 vagyok. Én alapból rettegek a szerelem érzésétől, még sosem volt senkim. Az tény, hogy jól érzem magam vele, jó fejnek tartom,szimpatikusnak, de mégis folyton ugy vagyok vele h ez egyenlőre barátság legyen csak. Csók is volt már, jó is volt meg nem is, nem tudom mit érzek bizonytalan vagyok.
2015. aug. 9. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján nem feltétlen derül ki h szerelmes vagy vagy sem. :)

És igazából csak te tudhatod magadról. :)

Pl abból tudhatod hogy csak ő jár a fejedben és ha tehetnéd minden pillanatban vele lennél és ha vele vagy majd kiugrik a szived a helyéről mégis megnyugtat a jelenléte. ^_^

És nem kell féni a szerelemről mert ha viszonzott akkor elképesztően joooooo dolog ez az érzés *-* ;)

2015. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!