Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ez barátomnak 18....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez barátomnak 18. Születésnapra?

Figyelt kérdés
8hónapja vagyunk együtt de nem jellemző ránk hogy minden adandó alkalommal ajàndékokat veszunk egymásnak.(én is csak szulinapomra kaptam tole ajandekot es egyaltalan nem zavar ez.) se valentin napon se 'honapfordulokon' nem leptuk meg egymast 'csak' kozosen csinaltunk valamit. Most viszont 18 lesz es szeretnek azert adni neki valamit.egy ideje mar beszelunk rola h szivesen elmennenk mindketten az egyik Trofea Grill etterembe.arra gondoltam h mivel szereti a hasat elviszem ot ide egy ebedre. Szerintetek ez jo otlet? Vagy valami mas?nem vagyunk romantikus alkatok ,inkabb az a hulyulos paros ,(ettol meg persze imadjuk egymast)ezert nem szeretnem kozos kepekkel vagy hasonlo sablon nyalas dolgokkal meglepni.Semmi mas nem jut az eszembe,nem azert mert nem figyelek ra de tenyleg sose mondja h szeretne valamit (amit en is meg tudnek neki adni).koszi a segitseget:)

2015. aug. 17. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyetek otthon, valakinél és főzz neki valamit, esetleg süss egy tortát neki, teríts meg romiba gyertyák pezsgő stb... meg legyen meglepi hívd át estére azt várd vacsival. Szerintem milliószor jobban fog neki örülni, mintha csak úgy elviszed egy étterembe, ami kicsit amúgy is kellemetlen egy normális pasinak mert ott az a módi, hogy ő fizet.
2015. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyessel értek egyet.
2015. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de leírtam hogy pont az ilyen romantikus pezsgő+süti estéktől irtózunk mindketten, és nem szeretném kellemetlen hangulatban tölteni a szülinapját.:) mi inkább az együtt bulizós, röhögős páros vagyunk és ez így mindkettőnknek tök oké:)minek erőltessem rá (és magamra is) ezt a fajta ünneplést ha mindketten kínosan érezzük magunkat egy ilyen helyzetben? őszintén szólva mi az ilyen állandóan romantikázós, 'életemegyetlenértelme' párokon jókat nevetünk:D szóval most így bővebben is ismertetve őt és a kapcsolatunkat, ez alapján kérdezem h mi a véleményetek?:)
2015. aug. 17. 15:00
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és a legelső találkozónktól kezdve mindent magamnak fizetek mert nem hiszem ,hogy egy fiú dolga etetni a lányt és fizetni helyette ha szórakozni szeretne:)de ha őt ünnepeljük miért ne hívhatnám meg?ez ugyan az mintha vennék neki valamit (aminek lehet, hogy nem is örül, vagy nincs rá szüksége) ,illetve ha otthon főzök neki, pezsgőzünk , az se ingyen van ,ráadásul a pezsgőért egyikünk sincs oda:D :)
2015. aug. 17. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor vidd el, Te tudod mi a jó neki :-)
2015. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!