Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Az 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Az 1 csók milyen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbàld ki
2015. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó de félek nagyon . És nem tudom hogy kell........ :(
2015. szept. 26. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Adja magát a helyzet, szóval nem kell parázni, ha odáig eljuttok, hogy ajak találkozik a másik ajakkal, onnantól csak feltalálod magad.

Sehol sem oktatják, mindenkinek ki kell tapasztalni.

2015. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Neuhauser László válasza:
Fiú vagy lány vagy? És hány éves, hogy ezen parázol?
2015. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok
2015. szept. 26. 15:18
 6/10 Neuhauser László válasza:

Csak annyit mondok, amikor eljön azideje, a szituáció is olyan lesz, hogy "rajta" meg fogjátok érezni

Ha a srác kezdeményez, engedj neki, hogy össze érjenek az ajkaitok

Utána minden jön magától, ezt nem kell tanulni :)

2015. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azt meg kell tapasztalni.
2015. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szádat ne szorítsd össze, és ha kicsit szókatlan lesz, hogy a fiú a nyelvével a szádban kotorászik, hát kotorj vissza Te is, és rájössz, hogy nem is olyan rossz!

Csak engedd hogy történjen a csók. Nem kell tőle félni!

Mindenkinek volt első csókja!

Ezért értelmes ember nem nevet ki, nem teszi szóvá stb..

Kellemes első csókot!

2015. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kekcsi ***** válasza:
Az benne a jó, hogy nem kell. Ha félsz, akkor nem csinálod, kész. Ha kíváncsi vagy, kipróbálod, kész. Ha készülsz rá, csalódhatsz; ha spontán jön, biztosan kellemes lesz.
2015. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én annak idején úgy gyakoroltam, hogy a saját karomat behajlítottam, odaemeltem a számhoz, és ahol az alkar és a felkar találkozik,ott azt képzeltem, mintha az lenne a másik száj. Először puha csókok, mintha puszit adnál, csak lassabban és finomabban és nem összecsukott szájjal cuppantasz kifele, hanem kinyitod és úgy csukod össze, amikor a másik ajkához érsz. Aztán finoman nagyobb résnyire kinyitod a szádat, és átdugod a nyelved (nem kell teljesen á betűt formálni, kb. csak annak a fele). És mintha a saját nyelveddel megcirógatnád az övét, de lehet körkörös mozdulatokat belevinni és ezt kombinálni. A lényeg szerintem, hogy legyen puha, finom, nem gyors és erőszakos. Kicsit lehet, hogy bonyolultnak hangzik, de ha ott leszel ténylegesen, akkor majd nem fog annak tűnni. Vagy a másik módszer, hogy hagyod, hogy a másik irányítson, azaz Te csak úgymond leutánozod amit Ő csinál a szájával és a nyelvével. Remélem tudtam segíteni. Csodálatos első csókot kívánok! :)
2015. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!