Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlan szerelem után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem után létezik barátság? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még annó 2013 végén volt egy nagyon jó barátom. Gyakran aludtunk együtt (semmi sex), egyszer egy csók is elcsattant, és talán lehetett volna több is. Utána ismertem meg jelenlegi vőlegényem, aki a bizonyos barát haverja mellesleg. Pár hónapja derült ki, hogy a srác még mindig szerelmes belém, de ő is tudja, mi a helyzet. Eldöntöttük, hogy testvérekként nézünk ezentúl egymásra, lezárásként adtunk egymásnak egy utolsó csókot (párom tud róla). Jelenleg is nagyon jóba vagyunk a fiúval, szombatonként ottalvós bulikat tartunk, és minden rendben megy. Szerintetek ez így oké?

2015. okt. 6. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nektek oké, akkor miért ne?

Nekem egyik félresikerült kapcsolatomból lett most a legjobb barátságom. :)

2015. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem! Szerintem ez egyáltalán nem oké.. Találkozgatások, beszélgetés oké.. Na de ottalvós buli? Én a párod helyében nagyon ki lennék akadva. Lehet zavarja - bár nem ismerem - csak mivel tudja hogy fontos neked az a fiú, nem akar választás elé állítani. Szerintem szüntessétek be az ottalvós bulikat. én már a barátnőimmel se tartok ilyeneket mióta van párom :D max összejárás, buli,ilyesmi
2015. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!