Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik osztálytársam (aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik osztálytársam (aki egyben haverom is). Hogy mondjam el neki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tavaly óta osztálytársam, és összehaverkodtunk. Jóba vagyunk, szinte mindent megbeszélünk (ami nagyon magánügy, azt azért nem). Csak suliban találkozunk. Szoktunk játékiból "verekedni", sokszor felvidít, ha rossz kedvem van. Megkérdeztem ma tőle, h tetszik-e neki valaki, és igent mondott. Rám tört a féltékenység. Nem tudtam, h ezt fogom érezni...Mindig csak haverként néztem rá, most meg...Faggattam, h ki a lány, ismerem-e, és azt mondta, h nem ismerem. Kérdeztem a nevét, és ezt mondta: "Nem mondom meg a nevét, mert akkor tudni fogod, h ki az". Nem értettem ezt a mondatát. Vajon én tetszek neki? Vagy miért mondta ezt? Ha nem ismerem a lányt, akkor miért ezt válaszolta?


18/L


2015. okt. 20. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Csá, teccel járunk?
2015. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha értelmes, nyelvtanilag helyesen író ember válaszolna.
2015. okt. 20. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem két dolog lehet. Az egyik, hogy tetszel neki Te is és csak féltékennyé akart tenni. A másik variáció, hogy tényleg tetszik neki valaki és egyszerűen nem szeretné elmondani, hogy ki az a lány.

Ha eddig számodra barát volt és most pedig jött ez, akkor gondold végig, hogy mit is jelent neked az a srác. Ha úgy gondolod, hogy megérdemelne egy kapcsolatot, akkor tegyél érte. Sok sikert! :)

2015. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az a tipus, aki féltékennyé akar tenni.
2015. okt. 20. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is 2 variáció van.

1. Más lány tetszik neki, és nem akarja,hogy tudd kiaz.

2. Te tetszel neki, csak nem mondja meg.(szerintem a leírtak alapján te vagy az :) )

2015. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Amugy egyik lány ismerősét se ismerem, ugyhogy nem értem, h miért nem mondta el a nevét.
2015. okt. 20. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Szombaton ötkor a szökőkútnál, mert nagyon teccessz?

Veszek hetvenes kártyát is.

2015. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:'Dddd menj már innen :D Ki vagy? :D Postázzak nekked egy helyesírási szótárt? :D
2015. okt. 20. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
*neked
2015. okt. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!