Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az első csók? Nehéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók? Nehéz csókolózni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2015. nov. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány,miért?
2015. nov. 6. 06:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon élveztem bár szarul csináltam de attól még jó volt
2015. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy lehet "szarul"csinálni?
2015. nov. 6. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, szarul csinálod, ha

1. Bekapod a fél fejét a fiúnak (tehát túl nagyra nyitod a szád)

2. Összenyálazod a fél fejét. (Ez ált. 1-el egyszerre történik.

3.Ha túl erőszakosan nyomod át a nyelved. (Elég, ha finoman megérinted a nyelveddel a nyelvét, nem kell lenyomni a torkán:D)


De szerintem nem nehéz dolog. Én nagyon izgultam az első előtt, és sosem akartam elhinni, hogy ösztönösen jönni fog, de jött magától.


Finoman kell csinálni, mintha csak "kóstolgatnád" az ajkait, ne siess, ne legyél erőszakos.


Ha a kezeiddel nem tudsz mit kezdeni, akkor jobb, ha átkarolod a nyakát, ahelyett hogy csak lógnak melletted.


És nagyon jó lesz, nekem legalábbis NAGYON NAGYON jó volt az első.


Szemeket becsukni!:D és ne zárd a két ajkad közé az ő ajkait.


Ha szeretnél beszélgetni írj privit :)


18/L

2015. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lelkével csókolózik az ember. Ha nincs a lelki kívánás, szerelem, akkor megette a fene, akkor biztos, hogy nem fog menni.
2015. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!