Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik haverom, aki egyben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik haverom, aki egyben osztálytársam is. Kérdeztem, hogy tetszik-e neki vki, és igent mondott. Kérdeztem a nevét, de nem hajlandó elmondani. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval azt mondta, hogy úgyse ismerem a csajt. több napig is próbálkoztam, de nem árulta el a nevét. Aztán nem beszéltem vele, majd tesin (felmentesunk volt, es ultunk egymas mellett) odamentem hozzá, és mondtam, hogy sajnálom, nem tartozik rám, hogy ki tetszik neki, mert ez az ő magánügye. Aztán mosolygott, és folyamatosan mondta, hogy nem kell flegmának lennem stb., és addig-addig mondtogatta ezeket, amíg nem bírtam tovább hallgatni, és hirtelen kimondtam, h féltékeny vagyok nem flegma. Erre nagy szemekkel rámnézett. Megfogta a térdem, és mondta, hogy nyugi. Egész oran nevetgeltunk.Aztán, tesi végén mondta, hogy majd megbeszéljük. Jött az őszi szünet, aztan ujra suli. vártam, h odajön, h megbeszéljük, de nem jött. Viszont ugyanugy hülyéskedik velem, kötekszik, de már nem ugy mint tavaly. Mit tegyek?

2015. nov. 8. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá te és kérdezz rá, hogy akkor végülis meg kéne ezt beszélni
2015. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!