Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szisztok! Van egy kicsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szisztok! Van egy kicsi problémám. Tudnátok segíteni? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomba aki tetszik. Azt hittem hogy ő is így érez mert mindig nézett,mosolygott (Az olyan kommentelők hogy házi nyúlra nem lövünk azok hagyjanak) Én vettem a bátorságot és elmindtam neki. Nem nagyon rázta meg a dolog. Mondthatni sehogy. Elkezdett utána velem mindenféle baromságról beszélni hogy a teknika a 403-as terembe lesz...stb. Azóta már néha ad pacsit. De legtöbbször csak emegy mellettem és ennyi. Ja ráadásul t egyj gyerek az osztályba és eleinte beszélgettem vele meg minden. Megtiltotta neki hogy beszéljen velem. Már három napja nem jön suliba. Amikor utoljára láttam akkor egy csapat lánnyal volt. Mit tegyek hogy legalább barátok legyünk? ( Nem magyarországon járok iskolába+Nem nagyon tudom a nyelvet.) Kérlek segítsetek!!!!
2015. nov. 10. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A végét nem vágom, ki tiltotta meg kinek hogy beszéljen veled? És ki lógja el a sulit?
2015. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az említett fiú tiltotta meg az újnak hogy beszéljen velem. Amúgy az említett fiú lógja el a sulit
2015. nov. 10. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:

öööööö....


nem értem én ezt pedig 13/F vagyok XD


szerintem beszéd meg vele hogy ő mit érez stb.

mert ha eltiltott tőled egy MÁSIK FIÚT akkor érezhet valamit. Nem?

2015. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam vele beszélni de csak elment mellettem... :/
2015. nov. 10. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy lógós hülyegyerekkel akarsz kamatyolni? Normális nem volt kéznél? :)
2015. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Először is: Nem kamatyolni akarok.

Másodszor: Rájöttem hogy miért lóg... Vagyis nem lóg mert beteg.

2015. nov. 11. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg nem akarsz kamatyolni, minek rugózol a témán? :)
2015. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!