Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valljam be neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KellTF2 kérdése:

Hogyan valljam be neki?

Figyelt kérdés
Én már 1 osztályos koromba abba az iskolába járok, ő 4-be jött. Már elég jól megismertem, de elég félénk vagyok, hogy bevalljam neki, hogy szeretem vagy ne. (Szinte, mindig rá gondolok.) Esetleg tanácsokat tudtok adni?

2015. nov. 16. 21:27
 1/2 TappancsMancs válasza:
Szerelmi vallomásól senki se szeret bele senkibe. Fejleszd az emberi kapcsolatok terén a megértésedet, figyelj tanulj, mivel ez úgy tűnik fejlesztendő. Amúgy meg barátkozz vele, beszélgessetek és ilyenek. Tehát előbb kapcsolat és majd jön ha viszont kedvel. Amit persze nem várhatunk el, de ez így működik a gyakorlatban az emberek között.
2015. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs válasza:
Még egy tipp, szerintem nagy eséllyel nem trafálok mellé. Nyiss úgy általában mások fel, barátkozz beszélgess. Kezdd el bárhogy bármivel, kb mindegy, aztán meglátod...
2015. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!