Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinteték leszbikus lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinteték leszbikus lehet?

Figyelt kérdés

Három hónapja jött egy új lány az osztályunkba. Biszexuális vagyok és szerelmes letten belé. Nagyon jóban vagyunk de nem tudok rajta kiigazodni.

Egy csomószor a vállamra hajtja a fejét meg órákon is keresi a tekintetemet és ha összeakad mindig rám mosolyog meg fölhúzza kétszer a szemöldökét. Ha csinálunk közös képet mindig közel hajol hozzám. Egyszer szünetben bent volt az egész osztály és kihívott magával elvonulva beszélgetni, sajnos nem tudtam meg mit akart mert pont becsöngettek. Órákon ha unatkozunk szoktunk firkálgatni írólapra meg levelezni és mindig becézget meg szivecskét ír a nevem mellé. Egyszer poénkodott egyik osztársammal h biztos leszbi. Nem ismerem régóta nemtudom hogy mással is így viselkedik-e de a jelenlegi oszttársaimmal nem. Nem beszéltünk még fiúkról de azt tudom hogy nem volt még sose barátja és az iskola leghelyesebb fiatal férfi tanárját sem tartja helyesnek akibe a fél iskola bele van zúgva.


Nem nagyon ismerek leszbikus lányokat rólam is nemrég derült ki. Ennyiből le lehet szűrni valamit? Légyszi csak értelmes válaszokat írjatok a sértőeket kérlek mellőzzétek. Köszönöm ha tudtok segíteni! 16/L/bi



2015. dec. 1. 23:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
69%
Basszus, miért nem mondod el neki, hogy tetszik neked?
2015. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Barátkozz vele,keresd a társaságát és előbb utóbb csak rájössz,hogy ő biszexuális,leszbikus-e vagy sem.Én mondjuk a mai fiatalokon nem igazán tudok elmenni,de ha konkrétan rákérdezel,nem tolakodóan,hátha előrébb jutsz.
2015. dec. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ebből amit leírtál szerintem semmit nem lehet leszűrni, ismerd meg jobban, próbálj óvatosan kezdeményezni, hogy meglásd, hogy reagál .


gimnazista éveimre emlékezve azt kell mondjam, a lányok hajlamosak egymás vállára hajtani a fejüket, ölelgetni, puszligatni, szivecskét rajzolni, imádlak-szeretlek kifejezéseket használni, úgy hogy teljesen heterók, csak ez így megy náluk ..

2015. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Irj rám! 19/L
2015. dec. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Igen lehet hogy áthívom majd valamikor délitán este felé. Köszi az ötletet. És csak azért furcsáltam hogy sziveket írogat mert a többi 12 lány pedig sosem irogat ilyeneket.csak ő és csak nekem.


És azért nem mondom el mert félek, hogyha ő nem így érez megutál. Lassan fél éve hogy bevallottam egy másik lánynak. Azt mondta hogy neki ez sok és nem beszéltünk azóta se. Úgshogy ezt nem akarom tönkretenni szóval rákérdezni vagy elmondani biztos nem fogom még.

2015. dec. 2. 07:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Kerd meg egy masik baratnoded,h kerdezzen ra a lanynal,h o szereti e a lanyokat.

Es igy senki nem veszik ossze senkivel

2015. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez jó ötlet. Megpróbálom. Köszönöm mindenkinek.
2015. dec. 2. 14:23
 8/12 anonim ***** válasza:

esetleg beszélj vele eről,miért nem volt még barátja? a lányokat szereti e?

mert ha tényleg jóban vagytok ( ezt szűrtemle a kifejtésből) akkor egy ijen kérdéstől nem lesz morci.max hazudik valamit mint modjuk valami random csajnak akit azért küldesz hozzá,hogy kémkedjen neked rólla.(mert azért lehet valki morci (jogosan)

2015. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Légy óvatos azért, - neme provokáció a Te másságod miatt?!

De puhatolózz nála, aztán majd kiderül... - az sem biztos, hogy Ő biztos magában....

2015. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értém. Azt viszont kihagytam h nem tudja hogy én más vagyok. Szóval ez is egy bökkenő. Igen köszönöm. Jó ötlet valahogy megpróbálok vele beszélni arról hogy miért nem volt még barátja.
2015. dec. 2. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!