Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket lehet, hogy azert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket lehet, hogy azert csinálta, mert tetszem neki?

Figyelt kérdés

Edzesen csapatot kellett választani, o is választott es 1. Lánynak nem engem, vagy nálam ügyesebb, hanem egy ügyetlenebb lányt választott.


Es vittem sütit, mindenki vett, kivéve öt.

Es ha belegondolok lehet en sem mertem volna odamenni hozza, ha o hoz ( nekem tetszik a fiu)



2015. dec. 14. 17:04
 1/5 anonim válasza:
Igen... valószínű csak fél sztem
2015. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy vesz-e sütit,az szerintem nem attól függ,hogy tetszel-e neki...én akkor is vennék,ha nem tetszik :D Lehet nem volt éhes...az meg,hogy nem téged választott...ez is lehet ez is meg az is...mert lehet,hogy azért nem téged választott,mert fél,de az is lehet,hogy azért,mert nem érdekled.Ez szerintem még elég kevés ahhoz,hogy tetsszél neki.Figyeld meg hogyan viselkedik a közeledben,hátha nyerő a dolog. ;)
2015. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"...mert lehet,hogy azért nem téged választott,mert fél,de az is lehet,hogy azért,mert nem érdekled."


En meg a legjobbol indultam ki, hogy esetleg tetszem neki :D

( de nem csak abból sejtem/remelem ezt)

Amúgy ha azert nem engem húzott, mert nem erdeklem, akkor egyszerűen csak hülye :D

Mert annál a lánynal, akit húzott volt meg 2 ügyesebb lany is :D

2015. dec. 14. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy az az ügyetlenebbik lány tetszik neki :D Vagy pedig nem tudta,hogy ügyetlen. :) Persze én is csak remélni tudom,hogy te tetszel neki,csak nehogy pofára ess,mert ha tetszik nekünk valaki,akkor hajlamosak vagyunk beleképzelni dolgokat a nem létező dolgokba :D
2015. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől felek nagyon, hogy belekepzelek valamit, ami nincs :/

Mar volt ra példa es ezért most mar semmiben nem vagyok biztos ilyen téren :/ :(

2015. dec. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!