Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a rendőrsrácnak, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a rendőrsrácnak, vagy csak "kötelességből" csinálta?

Figyelt kérdés

Nyaranta jártam edzeni,mikor mentem ebbe a srácba mindig belefutottam, állandóan nézett, amíg egyszer civilbe játékosan be nem szólt,inkább bók jellegű volt ,de eltelt a szünet és csak akkor láttam ha kocsiba ült.

Tehát egyik nap elvittem a hugom suliba, ahogy kifele jöttem szembe találkoztam azzal a m*jommal aki teljesen értetlen és zaklat már egy ideje. Visszaköszöntem neki, aztán már mentem is, de ő meg utánam jött. Kezdés:"nyau nyau"... szokásos macskanyerhogás,majd :"Mi a bajod velem? Nekem nagyon tetszel, jó a farhátod!" (egy utolsó kisebbségi kis...) Milliószor mondtam neki hagyjon békén,normálisan,most is, majd mentem tovább,a zenét is felhangosítottam. De nem hagyott azután se békén, egyszer csak teljesen aggresszívé vállt és megfogta a csuklóm és megrántott,nem akartam a szintjére lesüllyedni hogy neki állt flegmálni.

Mire odalépett egy rendőr mögüllem. (Gondolom munkába ment,mert háti táska volt rajta.)

-Valami gond van?-teljesen határozottan, az arca rezzenés mentes volt.

Rápillantottam és ő is rám. Megismertem ki az,ő volt az a srác.

Elkezdte neki mondani a szokásos rendőr dumát,a lényeg hogy elintézte elmenjen a c*gány. De hozzám vágta:"Látlak még ne izgulj!"

Gondoltam ezután én leszek lecseszve,aztán mégsem az lett,csak megkérdezte ki az,s mit akar tőlem vagy miért viselkedik így.

Komoly tekintete volt.

Magyarázkodtam,majd egy félmosoly, de közben indultunk,a sulitól 200 méter lehetett, majd onnan 50 méterre egy pékség,kérdezte elkísérem,mire játékosan mondtam "kellene?"

Válasz:"Ez a hála?"-de viccelődött.

Elkísértem, megkérdezte kérek-e valamit,persze nemmel feleltem. Aztán elbúcsúztunk, még a nevét se tudom. Tetszem neki?

Én 18 vagyok,a srác 23-4körül lehet.


2015. nov. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
En nem tudom csak kerdes hogy nem baj e ha lenyulom ezt a sztorit es belerakom a konyvembe amit irok? :D Pont jol jonne egy ilyen resz benne :D Amugy valoszinu hogy tetszel neki mert nem minden csajt hivnak el peksegbe a rendorok
2015. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy "kötelességből". Legfeljebb azért, hogy elvigyen a helyszínről, és lekopjon a zaklatód.
2015. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tetszek neki?
2015. nov. 27. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez rendőri kötelesség, de még más egyéb férfinak is illik segíteni, ha meglát egy lányt, akit éppen zaklatnak.
2015. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szatam9a ***** válasza:

és ha tetszel neki? számít? deríts ki,de ne úgy hogy írsz még 1 kérdést ....

1:nek. minek ír olyan ember könyvet akinek egy csepp fantáziája sincs... ulpiusház filing.

2015. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!