Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem? Nem tűnök nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Nem tűnök nagyon nyomulósnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Első látásra megtetszett, és sokszor őt nézem. Volt mikulás buli és ott felkértem táncolni (tudom, egy kicsit fura, hogy a lány a fiút..), egy pár szót közben beszéltünk, de tényleg csak alig, mert folyton jöttek hozzám az osztálytársaim. Szerintetek jól tettem, hogy felkértem? Facebookon beszélgessünk többet, hátha lesz valami? Ő egy évvel fiatalabb. 14/L

2016. jan. 17. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát még jó, hogy jól tetted!! Büszke lehetsz magadra, végre egy olyan ember, aki nem nyafog, hogy "jaaaaj, úgy tetszik, de nem merek mit csinálni nyeee", aztán várja a sült galambot. Szép volt, tőled most mindenki tanulhat, így kell! Facebook-on beszélhettek, de inkább szervezz személyes találkozókat, az úgy jobb mindig. :) Sok sikert! ;)
2016. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, nagyon is jól tetted
2016. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Neked tetszett, te akarsz őle valamit. Lehet, hogy ő nem gondolt rád így. Így persze, hogy az volt logikus ,hogy felkérted.

Most majd lehet, hogy közelebb kerültök egymáshoz.

2016. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek!:) Ment a zöld kéz. :D :)
2016. jan. 17. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Minden jót :)
2016. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Bennem is felmerült, hogy neki nem tetszek, esetleg csak barátként tekint rám, de kockáztattam. Mondjuk nem annyira ellenkezett... majd kiderül.
2016. jan. 17. 15:48
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm. :)
2016. jan. 17. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Sűrített barátunknak igaza van.

Facebookon beszélgethettek, de élőben sokkal de jobb hidd el! :)

Nagyon ügyes vagy tényleg. Légy magadra büszke, hogy túltetted magad azon, hogy "jajj a fiúnak kéne kezdeményezni"! Az meg, hogy idősebb vagy egy évvel ne zavarjon! Fognak miatta piszkálni, de ne is törődj velük! :)

Sok sikert!

2016. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a válaszod.(bocsi a nevedet nem tudom)De úgy látszik nekem sosincs szerencsém, de már megszokhattam volna. Éppen be akartam jelölni, amikor láttam egy képet ahol egy csajjal csókolózott...
2016. jan. 17. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény! Részvétem! :( De emiatt ne legyél elkeseredve, te megtettél mindent, sajnos ő nem lépett. Sajnálom, tényleg. Ha valamiben tudok segíteni, akkor írj, most benne vagyok a témában, egyik barátom pont így járt, úgyhogy szívesen segítek! Ne legyél magad alatt! ;)
2016. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!