Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy tényleg nem oké a dolog? (hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Elég bonyolult(nak tűnik nekem), de megpróbálom érthetően leírni.

Tehát még tavalyi tanévben történt, hogy az egyik oszt.társammal (hívjuk Pistinek) kezdtünk jobban összehaverkodni, kavartunk, meg ilyenek. de volt egy bökkenő, hogy a képben volt egy másik csajszi is (hívjuk Annának). Vele is ugyanazt csinálta, de én éreztem, hogy Pistinek jobban bejön, talán szerette is Annát. Aztán egy bulin (ahol mind a hárman ott voltunk) egész este Pistivel voltam, vele táncoltam, ölelgettük egymást, kézen fogva mentünk, de nem történt ennél komolyabb (csók). Aztán én egy kicsit kiakadtam amikor másnap Pisti megint Annával is kavargatott, meg főleg talán bocsánatot kért(?), a részleteket nem tudom. S akkor ezután konkrétan le se szaaa.rtam, akkor csak úgy bejött, de nem akartam tőle semmi mást. És akkor jött a nyári vakáció is. Pisti bevallotta fb-on, hogy szereti/szerette Annát, de azzal vége is volt, jött a szünet.

Aztán mostani tanévben Pisti nagyon összehaverkodott egy másik lánnyal (nevezzük Áginak) (Annát elfelejtette), de csak barátok voltak (állítólag), mert Áginak volt barátja (de neki is olyan barátja volt, hogy bármelyik pillanatban szakíthtnak). De olyan szintű volt a kapcsolatuk, hogy minden órán együtt ültek, Ági Pisti ölében ült, ölelgették egymást, puszilgatták. Aztán persze Ági olyan csajszi, hogy akit csak lehet kihasznál, és persze pár hétig tartott a dolog, utána Ági konkrétan le se szaa.rta Pistit.

Közben én jövök itt a képbe. Rájöttem, hogy nagyon bejön Pisti, ezt akkor vettem észre, mikor annyira elvolt Ágival, és ez idegesített. Tavaly, kb. a téli szünet előtt pár nappal be is vallottam neki. Nagyon ledöbbent, és ő is azt mondta, hogy bejövök neki. Utolsó napig úgy elvoltunk egymással, tök jó volt. Aztán jött a szünet, én táborban is voltam, és szinte teljesen megfeledkeztem Pistiről (nem is írtunk fb-on). Aztán idén az első héten kérdezgette, hogy még mindig bejön-e nekem. Én nem mondtam semmit, mert tényleg nem tudtam. Aztán miután ő megmondta, hogy még mindig bejövök neki, én is azt mondtam. Onnantól szinte csak kerültük egymást, nem is tudom mi volt, miért. Elég hülyén kezeltük a helyzetet mindketten. Egyszer együtt ültünk, akkor elég jól elvoltunk, egy lyukasórában is beszélgettünk (de akkor egy másik személy is ott volt). Én nem tudtam, hogy akkor ÉN kéne lépjek valamit, vagy mi van. Egyszer egyik nap mgöleltem, és erre azt mondta: "na végre". Aztán tegnap, föci órán a tanár megengedte, hogy azt csinálhatunk, amit akarunk, hát az osztály végében összetolták a padokat egy páran, szotyiztak, s prsze Pisti is ott volt, Ágival az ÖLÉBEN. Na ezen tényleg kiakadtam. Mármint, nincs igazam? Azt hittem alakul valami köztünk, erre ez van. Ma meg is kérdeztem, hogy mit is gondol az egészről. Erre Pisti mondja, hogy dehát én mondtam, hogy nem is ismer engem (erre én utaltam régebb...), meg, hogy Áginak mondta, hogy álljon fel, de nem állt fel. Jól van, elfogadtam, megbocsájtottam. De ma mikor odamentem hozzá (eléggé le voltam fáradva), elmondtam neki egy viccet, s erre azt mondja, oké, elég legyen. Nem értem. Mi a baj???

15/L, 14/F



2016. jan. 29. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ezt a gyereket nem éri meg
2016. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de miért csinál ilyeneket? nem értem.
2016. jan. 29. 19:01
 3/8 anonim válasza:
100%
Te egy rendes lány vagy, ő pedig nem akar tőlled semmi komolyat. Valószínűleg még nem is elég érett. 18/f
2016. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, miért csinál ilyeneket.

De jól figyelj. Nem érdemel meg téged! Komolyan mondom, ez a srác sosem lesz hűséges...

2016. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha 14 évesen igy csajozik akkor nem lessz veled hüségess ,hagyd békén
2016. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én békén hagynám, annyira kettős érzelmeim vannak. egy felől, már rég megmondtam volna neki, hogy kész ennyi. másfelől, meg még reménykedek, hogy lesz valami talán.


de nem igazán értem. egyik órán, amikor együtt ültük idén, azt mondta szeret, persze egyből lejött, hogy nem gondolja komolyan. legalábbis én úgy hiszem. ő mégis olyan, hogy az ilyeneket simán mondja azoknak a lányoknak, akiket nem is szeret.

most meg kérdi tőlem fb-on, hogy szeretem-e. nem szeretem. de ha megírom, akkor hogy nem, akkor tuti nem lesz semmi. ha bővebben kifejtem, hogy mit is jelent az, hogy "szeretlek", és mi az, amikor valaki tetszik, akkor sem lesz semmi... nem tudom, lehet így lesz a legjobb :((

2016. jan. 29. 20:09
 7/8 anonim válasza:
100%
Ez egy f@sszopó.
2016. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gyerekes és tőlem várta, hogy lépjek. hagytam a fenébe :) így utólag nagyon örülök, hogy nem húztam tovább.
2016. febr. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!